Klavye Delikanlıları Dizisine Volki Karakteri ile Uraz Kaygılaroğlu Katıldı

“Klavye Delikanlıları” dizisinin ekibi gün geçtikçe artmaya çoğalmaya başladı. Sezonda oldukça farklı konsepti ile dikkatleri üzerine toplaması beklenen Klavye Delikanlıları Dizisine Volki Karakteri ile Uraz Kaygılaroğlu Katıldı. Bu sürpriz isimden sonra fragmanı beklenmeye başladı dizinin.

Klavye Delikanlıları Dizisine Kuzen Volki Rolü Kimdir: Senaryosunu Ali Tanrıverdinin yazdığı dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu geçen yıl ki trt1 Baba Candır deneyiminden sonra yeni dizisine dahil oldu. Dizide kuzen Volki karakterine hayat verecek olan Kaygıoğlu, son olarak Burak Aksak’ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde Demet Özdemir’le başrol oynamıştı.

Klavye Delikanlıları Dizisine Volki Karakteri Kuzen Volki rolü ile giren Uraz Kaygılaroğlu Baba Candır dizisinde geçtiğimiz sezonda başrolde yer bulmuştu. Ancak dizi düşük reytingler sonrası sezonun bitmesiyle final yapmıştı. Sempatik oyuncu Yahya Samancı’nın yöneteceği Show TV’deki Klavye delikanlıları dizisinde Rasim Öztekin ile Gül Onat’ın yanı sıra Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın’la beraber kamera karşısına geçecek.

Sizce Uraz Kaygılaroğlu yeni dizisi Klavye Delikanlıları Dizisinde Kuzen Volki Karakteri ile başarılı olur mu? Tahminleriniz varsa yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. Kesinlikle!
    Uraz Kaygılaroğlu zaten çok beğendiğim bir oyuncu dizi bir an önce başlasa da izlesek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.