Klavye Delikanlıları Seyran Kim? İnstagram Adresi Bilgileri

Yeni Sezonda Show tv de ekrana gelecek olan dizilerden birisi olan Klavye Delikanlıları dizisinde Seyran adıyla oynayacak olan oyuncu Kimdir? Klavye Delikanlıları Seyran İnstagram Adresi Klavye Delikanlıları Seyran Bilgileri gerçek adı yaşamı yaşı boyu merak edilen her şeyi sizlere yazacağız buradan.

Merak edeceğinizi biliyoruz çünkü o kadar sapın içinde bir tane güzel kızın olması elbette dikkat çekici gelmiştir. Bizde Klavye Delikanlıları fragmanından görünce sizlerin merak edeceğini düşünüp Klavye Delikanlılarındaki kız kim, Klavye Delikanlıları fragmandaki güzel kızın gerçek adı karakteri nedir diye sorguladık hemen.

Klavye Delikanlıları dizisinde en belirgin bayan karakter Seyran isimli bayandır. Klavye Delikanlıları Seyran rolünü oynayan Vildan Atasever isimli oyuncudur. Bilgisayar başında çeşitli hile ve oyunlarla düzenbazlık yapan çetenin bir üyesi de Seyran dır. Seyran karakterini canlandıran Vildan Atasever hakkında bilgi verelim biraz.

26 Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul bahçelievler gürsoy kolejinde ve Lise eğitimini de Cihangir kolejinde tamamlamıştır. Vildan Atasever Klavye delikanlıları dizisinde: İlk oyunculuk hayatına İki genç kız filminde handan karakteri ile başlayan, güzel oyuncu ilerleyen yıllarda reyting oranı yüksek dizilerde boy göstermeye başlamıştır. Son dizisi Kanal D de ekrana gelen Yazın Öyküsüdür..

Vildan Atasever Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde karakterde oynuyor diye merak edenler için cevap Seyran.. Vildan Atasever ve dizinin diğer oyuncuları hakkında daha fazla detay için TIKLAYIN >> Klavye Delikanlıları OYUNCULARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version