Koca Koca Yalanlar Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kanal D de 13 ağustos pazartesi  başlayan Koca Koca Yalanlar Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? yayınlanacak merak ediliyor seyirci tarafından. Özellikle Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümünü izleyemeyen yada yeniden izlemek isteyenler dizi tekrarlarının ne zaman olduğunu hangi günler yeniden ekrana geleceğini soruyorlar..

Kanal D de başlayan Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümü 13 Ağustos pazartesi günü saat 20.00 da ekrana geldi. Dizi oldukça beğenildi ve merak edildi. Dizinin reytinglerini de merak edenler olduysa Koca Koca Yalanlar Dizi reytingleri konumuza bakabilir.. Koca Koca Yalanlar dizisi ilk bölüm biter bitmez yeniden ekrana geldi.

Koca Koca Yalanlar dizisi 13 Ağustos günü saat 20.00 ve daha sonra ilk bölümün tekrarı ile saat 22.30 da yeniden ekrana geldi. Dizi bittikten sonra Koca Koca Yalanların ilk bölümünü izleyemeyenler için hangi saatlerde tekrar edeceği gün ve saatlerini ne zaman olduğunu Kanal D yayın akışına göre buraya düzenli olarak yazacağız. İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin tekrar bölümleri gün ve saatleri:

Koca Koca Yalanlar dizisi yeniden ne zaman yayınlanacak

Koca Koca Yalanlar Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Kanal D de..

Koca Koca Yalanlar Dizisi Tekrarları Gün ve Saatleri:
1- Salı günü Saat 07.00
2- Cumartesi günü Saat 14.00
3- Cumartesi gecesi Saat 01.00
4- Pazar Günü Saat : 14.00
5- Pazar Günü Saat : 22.50
6- Çarşamba günleri 23.45 de Çocuklar Duymasın veya Koca Koca Yalanlar Dizisinin tekrarları Kanal D de ekrana gelecek ve izleyemeyenler yeniden izleyebilecek..

Kanal D Koca Koca Yalanlar Tekrar Gün ve Saatleri

Kanal D Koca Koca Yalanlar Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Günde hangi saatte?

Koca Koca Yalanlar Dizisi Tekrarları Gün ve Saatleri:
1- Salı günü Saat 07.00
2- Cumartesi günü Saat 14.00
3- Cumartesi gecesi Saat 01.00
4- Pazar Günü Saat : 14.00
5- Pazar Günü Saat : 22.50
6- Çarşamba günleri 23.45 de

 

Koca Koca Yalanlar Tekrar Gün ve Saatleri kanal D

Koca Koca Yalanlar Dizisini izleyemeyen veya tekrar izlemek isteyenler için gün gün saat saat tekrarlarını ne zaman olacağını buraya detayları ile yazdık. Umarım faydalı olmuştur. Koca Koca Yalanlar Dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve beklentilerinizi veya isteklerinizi yorum olarak aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Koca Koca Yalanlar Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (3 Yorum)

  1. Müjgan tam gaz devam sevgini içinde tut Ahmet coktaaan pişman oldu sen ayaklarının üzerinde dur ki çocuklarına güçlü gorunesin… sizleri çok seviyoruz…

  2. mujganin kendine oz guveni olmasini ve bu durumu ahmetin burnundan getirmesini istiyoruz. dizi son gaz heyecanli dvm ediyo cok begeniyoruz

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018