Koca Koca Yalanlar Dizisi Ilgaz Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Okulu

Kanal D ekranlarında devam eden Koca Koca yalanlar dizisinde Ilgaz oldukça merak ediliyor. Ilgaz kimdir gerçek adı nedir bilgileri hayatı hakkında tüm detayları sizlere buradan vermeye çalışacağız. Ahmet ve Müjganın kızı olan Ilgaz oldukça merak edilen ve hakkındaki detayları sorgulanan Ilgaz isimli oyuncunun bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ilgaz Kimdir? Ilgaz rolünü oynayan kızın Bilgileri Gerçek Adı Okulu

Koca Koca Yalanlar dizisinde Ilgaz Ahmet ile Müjganın büyük kızıdır. Ilgaz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğa Zeynep Doğuşlu‘dur. Koca Koca Yalanlar dizisinde Ilgaz rolünü canlandıran Doğa Zeynep Doğuşlu’nun bilgilerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz hemen.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ilgaz rolündeki Doğa Zeynep Doğuşlu, 2000 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Okul yıllarında tiyatro aktivitelerinde yer almış ve oyunculuğa olan merakından dolayı bir çok dizi ve filmde rol almayı başarmıştır. Babam ve Ailesi dizisi ile Mustang Sinema Filminde rol almıştır.

Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir?
Adı Soyadı: Doğa Zeynep Doğuşlu
Yaşı: 18 (2000 doğumlu)
Eğitim:Lise Öğrencisi
Meslek:Oyuncu
Boy:1.65 cm
Kilo:50 kg
Saç Rengi:Kumral
Göz Rengi:Yeşil
Memleket:Selanik göçmeni

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ilgaz Kimdir detaylı bilgiler için instagram adresini sizlerle paylaşalım: instagram.com/dogadogusluu

Yorum 1

  1. ebru says:

    cok harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version