Koca Koca Yalanlar Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?  Koca Koca Yalanlar dizisi yaz sezonunda yayınlanmak için hazırlanıyor. Yaz sezonunun ortasına gelmemize rağmen yeni diziler çıkmaya devam ediyor. Kanal D’nin hazırlattığı bu yeni projede onlardan biri. Koca Koca Yalanlar dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyorlar.

Koca Koca Yalanlar dizisi yapımcılığını Limon Film üstlenirken dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Koca Koca Yalanlar dizisi başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Evrim Alasya. Adından da anlayacağımız üzere bol bol yalanların olacağı bir dizi bizleri bekliyor.  Koca Koca Yalanlar dizisi yaz sezonunda ekranlarda olacak. Yaz sezonunun bitmesine bir ay kaldı artık.

Koca Koca Yalanlar dizisi ağustos ayında yayınlanması bekleniyor. Ancak hala oyuncu seçimleri devam ettiği için eylül ayına sarkacağını düşünüyoruz. Koca Koca Yalanlar dizisinin çekimlerine başlandı. Çekimleri İstanbul’da başlanan dizinin hem çekimleri hem oyuncuları seçiliyor. Hızlı bir çalışma var yaz sezonuna yetiştirmek için.

Koca Koca Yalanlar dizisine en son katılan oyuncu da Berna Koraltürk oldu. Berna Koraltürk’ün de katıldığı Koca Koca Yalanlar dizisi Kanal D ekranlarında ağustos sonu eylül başı gibi başlayacaktır.  Koca Koca Yalanlar dizisi konusu oyuncuları ile ilgili bilgileri de sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz.

Koca Koca Yalanlar dizisine son olarak Müge Bayramoğlu dahil oldu. Müge Bayramoğlu 1992 Bursa doğumludur. Özel oyunculuk dersleri almıştır. Reklam filmlerinde rol almıştır.  Müge Bayramoğlu Pis Yedili ve Emanet dizilerinde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak? (1 Yorum)

  1. dizi dun ekrana geldi ama begenildigini dusunmuyorum gunumuzde zaten sadik insan okadar azki birde bir gurup orta yas erkegin sanki buyuk bir kahramanliga gider gibi capkinligini piskin sevimli bir seymis gibi anlatilmasini kimse nin cekici buldugunu dusunmuyorum anlamadigim seyirci bu hikayeleri ekranda fazla tutmadigi halde ne den hale bunu yazildigi acikcasi bu tip hikayelere zaman ve para harcanmadan ekrana konmamasi daha mantiklii sinama filmi olarak is yapa bilir ama her hafta dizi olarak ailece izlenecek bir purojenin daha dikkatli secilmesi gerekir ustelik dizilerin musterisi kadinlarsa capkin erkegi yada huvardaliga cikan erkegi kim izler bir zaman dilimi icinde seyirci onune ne koysaniz izledi ama artik seyirci secici zaten diger bir suru aldatma hikayesinide ibret olarak izlemisti hint dizileri yada kore dizileri turk halki tarafinda begeniliyor ve izleniyor mesela elimi birakma bir kore dizisinden konusu trt de su anda oynuyor ve cok begeniliyor izleniliyor elin korelisi bize goremi seneryo yaziyor yada hintlisi bence senaristler bu konuyu bir arastirmali ve bize bu millete gore seneryo yazmali

Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2018