Koca Koca Yalanlar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi Nasıl Gidilir?

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ”Koca Koca Yalanlar” başlıyor. Oldukça keyifli ve güzel bir komedi projesi nihayet önümüze çıktı uzun süreden beri beklenen dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı! Koca Koca Yalanlar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi Nasıl Gidilir? merak edenler ve bilgi sahibi olmak isteyenler için hemen yazalım..

Yapımcılığını Limon Filmden Hayri Aslan’ın üstlendiği dizinin tanıtım fragmanı biraz önce yayınlandı. Dizi oldukça güzel bir komedi olacak gibi. Koca Koca Yalanlar Dizisinin nerelerde çekildiği hangi mekanların kullanıldığı da merak konusu oldu. Koca Koca Yalanlar Dizisi başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Tuğçe Karabacak, Ferdi Sancar ve Sertan Erkaçan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi Nasıl Gidilir?

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Nerede Çekildiğini hemen yazalım. Dİzi İstanbul’da Beykoz açıklarında çekiliyor. Evi yakın olanlar gitmek isteyenler için söyleyelim dizi oldukça yoğun çekimler yapıyor, Set Neresi Nasıl Gidilir? sorusuna İstanbulda olanlar kolayca ulaşabilir ancak yoğunluktan dolayı oyuncularla ancak çekimler haricinde görüşebilirsiniz.

Koca Koca Yalanlar Dizisinde yardımcı roller veya figüranlıklarda oynamak isteyenler olursa dizi yapım şirketi olan Limon film ile irtibata geçebilir ve bu sayfaya aşağı yorumlarınızı yazabilir, istekli olan arkadaşlarla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Koca Koca Yalanlar dizisi sıcak bir mahalle havasında herkesi içine çekecek güzel bir dizi..

Koca Koca Yalanlar nerede çekiliyor hangi semt şehir

Koca Koca Yalanlar Dizisi konusu eşine yalan söyleyen bir çapkın kocanın başından geçen maceralar. Komedi ağırlıklı bu dizi herkesi güldürecek. Koca Koca Yalanlar Dizisi nerede çekiliyor Koca Koca Yalanlar fragmandaki yer mahalle neresi gibi sorulara İstanbul Beykoz yanıtını verdik, şimdi sizleri fragmanla baş başa bırakalım.

Koca Koca Yalanlar” yakında Kanal D’de! İşte tanıtım fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Koca Koca Yalanlar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi Nasıl Gidilir? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2018