Koca Koca Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı

Kanal D’nin yaz sezonu için hazırlattığı Kocamın Metresi adlı dizinin adı değişti. Kocamın metresi olarak bilinen dizi isim değiştirerek yeni adı olan Koca Koca Yalanlar Dizisi oldu. Bizde burada sizlere bu konu hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Koca Koca Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı burada sizlere sunulacak.

2018-2019 yeni sezon için Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin başrol oyuncuları Emre Kınay ve Özge Özberk olmuştu. Son anda iki isimle yollar ayrılarak Hakan Yılmaz ile anlaşma sağlandı. Oyuncu değişikliğinden sonra dizinin adı da değişti ve dizinin yeni adı’Koca Koca Yalanlar‘ oldu.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı… Koca Koca Yalanlar dizisi yaz sezonunda yayınlanmaya hazırlanıyor. Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin bilgileri netleşmeye başlıyor. Koca Koca Yalanlar dizisi hakkında bilgiler konumuzun devamında…Koca Koca Yalanlar dizisi oyuncu kadrosu

Koca Koca Yalanlar dizisinin yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Kanal d de yayınlanacak olan Koca Koca Yalanlar dizisinde başrolü Emre Kınay oynuyordu ancak son dakika değişikliği ile Hakan Yılmaz oldu. Koca Koca Yalanlar dizisinin senaryosunu da Gül Abus yazıyor.

Yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı oturuyor. Hakan Yılmaz’ın bu dizisi de rol arkadaşı olacak ilk isimde belirlendi. Hakan Yılmaz’ın bu dizideki eşini canlandıracak olan isim Özge Özberk oldu. Özge Özberk dizisi eş rolünü yani aldatılan kadını canlandıracak.

Koca Koca Yalanlar dizisinde metres rolünü oynayacak Hakan Yılmaz’ın dizideki sevgilisi olacak oyuncu ise henüz belirlenmedi. Koca Koca Yalanlar dizisi diğer oyuncuları için henüz arayışlar devam ediyor. Koca Koca Yalanlar dizisi bilgileri ile konumuzu güncelliyoruz. Koca Koca Yalanlar dizisi yaz sezonunda Kanald ekranlarında yayınlanacak. Koca Koca Yalanlar dizisi sizce tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Koca Koca Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2018