Koca Koca Yalanlar Dizisi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alabilir mi?

Öncelikle belirtelim ki artık klişe dizi yapma zamanı geldi geçti. Artık izleyenler vakit geçirdikleri dizinin gerçekten kaliteli olmasını, diziye verdiği 2-3 saatlik zamanın karşılığını en güzel şekilde almak istiyor. Koca Koca Yalanlar Dizisi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alabilir mi? bu konuda irdeleyeceğiz dizimizi.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Tutar mı? Kahin değiliz elbette, bir dizinin tutup tutmayacağını ilk bölümden sonra daha detaylı yazacağız. Ancak hemen belirtelim ki dizileri dizi yapan izleyiciyi kendisine çekebilmesi.Koca Koca Yalanlar Dizisi başrollerine baktığımızda Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz gibi usta oyuncuları görüyoruz. Yahşi Cazibeden beri izlemiyorum Hakan Yılmazı ama oyunculuk kabiliyeti fazlasıyla var onda.

Koca Koca Yalanlar dizisi Oyuncuları kimler?

Koca Koca Yalancılar dizisinin başrollerinde yer alan ve işin asıl büyük kısmını omuzlayan oyuncular Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz. Elbette sadece onlar değil ama işin yükü onların üzerinde. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Kılıç, Tuğçe Karabacak, Müge Bayramoğlu, Sacide Taşaner, Rüzgar Aksoy, Sertan Erkaçan, Pelin Öztekin, Selen Domaç, Selen Uçer, Tolga Ortancıl ve Ferdi Sancar gibi yetenekli bir çok oyuncu yer alıyor. Yani demem o ki resmin tamamına bakınca dizinin tutmaması için bir neden yok, gayet tutabilecek bizi güldürüp eğlendirecek bir görünümü var dizinin.

Koca Koca Yalanlar dizisi reytingleri nasıl

Ama şunu unutmayalım ki hem Koca Koca Yalanlar dizisi hemde diğer tüm dizilerde iş sadece baş rolde veya diğer oyuncularda bitmiyor. İyi bir senaryo kaliteli işçilik, oyuncuların diziye kendini vermesi, izleyicinin aynı gün ve saatte daha iyi bir alternatif bulamaması da dizinin tutup tutmayacağını izlenme oranlarını ve reytinglerini etkiliyor.

Koca Koca Yalanlar Reyting Bilgileri

Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk yayınlandığı gün itibarıyla düzenli olarak reytingleri hakkında tüm detayları sizlere sunacağız burada. Koca Koca Yalanlar yapımcılığını Limon Film yapıyor. Limon film dizileri genelde iyi olur ve uzun sürer. Koca Koca Yalanlar Dizisinin yönetmenliğini ise Osman Taşçı yaparken senaryosunu da Gül Abus kaleme alıyor.

Koca Koca Yalanlar dizisi yorumları tuttu mu izlendi mi

Koca Koca Yalanlar dizisi Komedi türünde ekranlara gelecek ve bu sezonda izleyenleri güldürmeyi hedefleyecek. Ekranda 2018-2019 yeni sezonunda çok fazla komedi bulunmuyor. Bu yüzden gülmek eğlenmek isteyenlerin adresi Koca Koca Yalanlar dizisi olacak gibi görünüyor. Ancak yukarıda sıraladığımız gerçekleri ve uyarıları da yabana atmamak lazım. Yoksa kısa süre sonra Koca Koca Yalanlar dizisi neden tutmadı niçin izlenmedi, Koca Koca Yalanlar var mı yok mu erken final mi yaptı bitti m i gibi sorular sorulmaya başlanacaktır.

Koca Koca Yalanlar Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Koca Koca Yalanlar Dizisi Reyting sonuçları 13 Ağustos pazartesi gününden itibaren buraya eklenecektir. Not: Yeni sezonda Yasak Elma Söz ve Çukur gibi dizilerle aynı günde yarışacak olması Koca Koca Yalanlar dizisinin yanlış bir günde başladığını gösteriyor maalesef…

1 Ege’nin Hamsisi 14.85
2 FOX ANA HABER 20.06
3 Koca Koca Yalanlar 12.07
4 Kim Milyoner Olmak İster 10.54
5 Güldür Güldür Show 8.94
Koca koca yalanlar dizi reytingleri

KOCA KOCA YALANLAR İLK BÖLÜMÜ İLE EKRANLARA GELDİ !

*İzleyenler İlk Bölümü Nasıl Buldunuz ?

* Gelecek Haftalada da İzlemeye Devam Edecek Misiniz ?

* Dizide En Beğendiniz Karakter Kimdi?

* Reytingler De Ne Kadar Başarı Göstereceğini Düşünüyorsunuz ?

* Diziye 10 Üzerinden Kaç Puan Veriyorsunuz ?

KOCA KOCA YALANLAR dizisi reytingleri nasıl

Koca Koca Yalanlar Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Koca Koca Yalanlar Dizisi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alabilir mi? (2 Yorum)

  1. Çok güzel bir dizi çok beğendim tutar bence ama günü değişmesi gerek çukur dizisinle aynı gün olmax

  2. Tam günümüzün sorunlarını ele almış bir dizi.Bu dizi sanki benim hayatımı ele almış.karakterler bu kadar bize uyabilir.Bizde ki sude evliyken kıvamı baştan çıkartan 2 çocuklu bir kadındı.4 senedir burnumuzdan getirdi. Hala da pesimizi birakmadi.sude yi yarı yolda bırakır.4 gözle mujganı bekliyorum.Benim gibi mücadele verecek mi

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2018