Koca Koca Yalanlar Neden Gün Değiştirdi Cumartesi Gününe Alındı

Koca Koca Yalanlar Neden Gün Değiştirdi Cumartesi Gününe Alındı… Koca Koca Yalanlar dizisi Kanal D ekranlarında yaz sezonunda başladı. Başarılı dizi yaz sezonunda beğenilerek izlendi. Konusu gereği Rtük’ten ceza alsa da bu konuyu komedi diliyle anlatması seyircinin beğenmesini sağlandı.

Koca Koca Yalanlar dizisi konusunda Ahmet ve Müjgan çocukları ile birlikte mutlu yuvalarında yaşarken Ahmet bir gün çapkınlık yapmaya hayatına heyecan katmaya karar verir. Sude isimli bir kızdan etkilenir. Sude’nin sevgilisi olduğu için Ahmet’in yüzüne bakmadı ilk başlarda. Ancak sevgilisinin evlenmeye niyeti olmadığı için onu terkeder. Sude’de tamamen evlenme amaçlı olarak Ahmet’le görüşür. Onu karısından ayırıp evlenmek ister. Zengin hayatının tadına bakmak ister. Sude sırf para zengin hayat için Ahmet’i ve ailesini dağıttı. Ahmet Sude’yi tanıdığına onun için yuvasını yıktığına pişman olacaktır. Çünkü Sude’nin sinsiliğini anlamaya başlar.

Koca Koca Yalanlar dizisi pazartesi akşamları yayınlanıyordu yaz sezonunda. Ancak önceki sezondan kalan dizilerin pazartesi gününe gelmesinden sonra Koca Koca Yalanlar reytingleri düştü. Koca Koca Yalanlar dizisi reytinglerine bakalım; Koca Koca Yalanlar dizisi son hafta Çukur ve Söz dizisi yeni bölümleri ile yayınlanınca 12. sıraya kadar geriledi. Söz ve Çukur dizisi yeni sezona başlamadan Koca Koca Yalanlar dizisi reytinglerde hep birinci oluyordu.

Koca Koca Yalanlar dizisi Limon Film’in yapımcılığında yayınlanırken başrollerinde Hakan Yılmaz,Evrim Alasya,Tuğçe Karabacak,Rüzgar Aksoy,Pelin Öztekin,Selen Uçer ve Ferdi Sancar yer alıyor. Pazartesi akşamları yeni sezon dizilerinin gelişiyle büyük bir düşüş yaşamıştı.Kanalın diziyi kurtarmak adına gün değişikliğine gitmeyi planladığı söyleniyor. Koca Koca Yalanlar dizisi geçen hafta 12. sırada yer aldı. Reytinglerde sürekli 1. olan dizi neden bu kadar düştü sorusunu Kanal D kendine sorunca gün değiştirme kararı aldı mı?

Kanal D Koca Koca Yalanlar dizisini bitirmek istemez ise eğer gün değiştirecektir. Bence final yapmasın ve gün değiştirsin. Çünkü oyuncuları ve konusu sevildi bu dizinin. Cumartesi akşamına Koca Koca Yalanlar dizisi alınırsa reyting başarısı sağlanacaktır. Koca Koca Yalanlar dizisi reytinglerinde umarız başarılı olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018