Koca Koca Yalanlar Sude Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Tuğçe Karabacak)

13 Ağustos 2018 pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Koca Koca Yalanlar dizisindeki Sude Kimdir? Sude nasıl bir karakter resimleri Bilgileri Oynadığı Diziler hakkında detaylı bilgi almak isteyen ve özel hayatı hakkında ve dizideki rolü hakkında detayları bilmek öğrenmek isteyenler sayfamıza hoş geldiniz..

Aslında dizinin fragmanını izleyenler az çok nasıl bir karakter olduğunu görmüşlerdir. Koca Koca Yalanlar dizisinde Müjgan ile Ahmetin arasını bozmak için dizideki yerini alan Sude karakteri yuvayı yıkan kötü kadın olarak herkesin bileceği bir karaktere hayat veriyor. Peki Koca Koca Yalanlar Sude hakkında detaylara geçelim..

Koca Koca Yalanlar Sude karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tuğçe Karabacak‘tır. Tuğçe Karabacak Koca Koca Yalanlar dizisinde Ahmet ile Müjganın arasına girecek ve onların birliğini bozacak. Sude rolündeki Tuğçe Karabacak dizide Ahmetin eşini aldatacağı bayandır ve izleyenler kendinden nefret edecek.

Koca Koca Yalanlar Sude kimdir bilgileri

Koca Koca Yalanlar Sude Kimdir Nasıl Bir Karakter?

Koca Koca Yalanlar dizisinde Sude Kimdir? 25 yaşında olan Hoş, havalı, seksi, bekar bir kızdır..  Koca Koca Yalanlar dizisinin Sude’si Anne babası küçükken ölmüş, teyzesi Refika ile yaşıyan alımlı bir bayandır. Sude tipik bir mahalle kızı. Biraz hayata dargın biraz intikam hırsı ama yinede Hayattaki tek amacı yağlı bir kapı bulup evlenmek…

Fakat bunun için Sude‘nin koşulları uygun değil. Bulup bulabileceği en yağlı kapı maalesef Ahmet olacak. Sude iyi yaşamayı seviyor. Giydiğini yakıştırmasını biliyor. Ünlü bir giyim markasının mağazasında tezgahtar olarak çalışıyor. Hırslı, kurnaz ve bencil bir kız olan Sude, Ahmet’i Müjgan’dan koparmaya karar verir. Adamın parasını yiyip bitirmede de herhangi bir sakınca görmez.​ Kısacası Koca Koca Yalanlar Sude Kimdir dediğimizde en önemli karakterlerden biri olarak dizide karşımıza çıkacak..

Koca Koca Yalanlar dizisi Sude karakteri kim

Koca Koca Yalanlar Sude rolü (Tuğçe Karabacak) Gerçek hayatta kimdir?

Tuğçe Karabacak Kimdir? 1987 yılında Isparta dünyaya gelen Tuğçe Karabacak Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisinde moda bölümünden mezun olmuştur.  Tuğçe Karabacak moda’yı değil çeşitli eğitimlerini aldığı oyuncuğu tercih etmiştir. Tuğçe Karabacak İlk olarak dizi ve film sektörüne Aşk Kırmızı isimli sinema filminde oynayarak başlamıştır..

Tuğçe Karabacak ilk dizisi Çıplak Gerçek ile dizi oyunculuğuna başlamıştır. Daha sonra bir çok dizide rol alan  Tuğçe Karabacak, Kurt Seyit ve Şura, Şehrin Melekleri, Uçurum, Aşk Laftan Anlamaz gibi dizilerde de yer almıştır. SON OLARAK GEÇTİĞİMİZ SEZON Bahtiyar Ölmez dizisinde Çağla rolünü canlandıran Tuğçe Karabacak yeni dizisi Koca Koca Yalanlarda Sude rolünü canlandıracak.

Koca Koca Yalanlar Sudenin oynadığı diziler

Oyuncumuz Tuğçe Karabacak’a yeni dizisi olan Koca Koca Yalanlar dizisinde Sude karakteri ile başarılar diliyoruz. Sizler nasıl buldunuz Koca Koca Yalanlar Sude rolünü başarılı buldunuz mu yorum ve görüşlerinizi aşağı bekliyoruz…Oyuncumuzun instagram adresimi merak edenler için yazalım: Koca Koca Yalanlarda Sude instagram hesabı >>  instagram.com/tugcekarabacak

Koca Koca Yalanlar Sude rolü Tuğçe Karabacak resimleri

Koca Koca Yalanlar Sude rolü Tuğçe Karabacak resimleri

Koca Koca Yalanlar Son bölüm fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018