Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Fragmanı

Kocaman Ailem 8. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Temmuz Perşembe

Kocaman Ailem 8. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Temmuz Perşembe… Kocaman Ailem dizisi yeni bölümünde Elif’in öğrendiği gerçekler onu çok şaşırtır. Artık tam bir boşluktadır. Hulusi ise hayatının en zor sınavını vermek üzeredir. Baba olmanın ne demek olduğunu anlamalıdır.

Kocaman Ailem dizisinde 26 Temmuz perşembe günü artık anneler şirketin resmi ortağıdır. Her anne kendi çocuğunun geleceğini korumak için şirkete gider. Anneler şirkete gidince karşılarında Güzide’yi bulurlar. Ercan’da günlerdir araştırmasını sürdürmektedir.

Ercan şaşırtıcı gerçeklere ulaşır. Ercan bir karar verir ve verdiği karar onun için yeni başlangıçlara gebedir. Kocaman Ailem dizisi 8. bölüm özeti fragmanı sizlerle konumuzda paylaştık.

Kocaman Ailem dizisi Mia Yapım ve Banu Akdeniz’in yapımcılığında yayınlanıyor. Kocaman Ailem dizisinin senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kalem alıyor. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan‘ın oturduğu Kocaman ailem dizisinin başrol oyuncuları Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir yer alırken kadroda ayrıca Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay ve Çiğdem Aygün yer alıyor.

Kocaman Ailem dizisi yayınlandığı günden beri reytingleri en yüksek 5. sırada en azda 28. sırada yer almıştır. Bu reytingleri yükseltemez ise yeni sezonda yayınlanma şansı kalmayacak Kocaman Ailem dizisinin.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

3 Yorum Var

3 Comments

 1. nurali

  25 Temmuz 2018 at 22:06

  dizi hiç bitmesin

 2. Cimbombom

  24 Temmuz 2018 at 22:21

  8.bölüm neden hala yayınlanmadı?

 3. nurali

  24 Temmuz 2018 at 18:52

  8 bolum yayınlanmadımı

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Fragmanı

To Top