Kocaman Ailem Dizisi Fragmanı Ne Zaman Başlayacak?

Kocaman Ailem Dizisi Fragmanı Ne Zaman Başlayacak? Kocaman Ailem dizisinin çekimlerine başlandı. Kocaman Ailem dizisinin yönetmenliğini Hakan İnan üstleniyor.  Kocaman Ailem dizisinin yönetmenliğini Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce yazıyor. Kocaman Ailem dizisinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Özge Özder, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özlem Türkad, Çağrı Çıtanak ve Buse Arslan Akdeniz rol alıyor.

Kocaman Ailem dizisinin yapımcısı Foxtv de iki sezon yayınlanan ve çok beğenilen Kocamın Ailesi dizisinin yapımcısı olan Banu Akdeniz. Kocaman Ailem dizisi tan bir aile dizisi ve aile olmanın güzelliğini göreceksiniz. Aşkı mutluluğu bu dizi de bulacaksınız. Kocaman Ailem dizisi konusu; Hulusi büyük bir fabrika sahibidir. Hulusi yıllar önce kalplerini kırdığı 3 kadınla buluşup helallik almak ister. O kadınları bulmak için de oğlu gibi gördüğü Demir’i görevlendirir.

Hulusi onlarla görüşüp sadece helallik almayı planlarken 3 kadından 3 çocuğu olduğunu öğrenir. Bundan sonra da hayatı değişir. Kocaman Ailem dizisi çekimleri kısa süre önce başladı. Ancak fragmanı henüz yayınlanmadı. Yaz sezonunda yayınlanacak olan dizinin fragmanı ve yayın tarihi açıklandığında sizlerle bu konumuzda bildireceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kocaman Ailem Dizisi Fragmanı Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018