Kocaman Ailem Dizisi Hakkında Bilgiler Oyuncuları Konusu Özeti

Kocaman Ailem Dizisi Hakkında Bilgiler Oyuncuları Konusu Özeti… Yaz sezonu dizileri için hazırlıklar tamamlanıyor. Kocaman Ailem dizisi de yaz sezonu için hazırlanan dizilerden birisi. Mia Yapım’ın projesi olan Kocaman Ailem yaz sezonunda seyircisi ile buluşacak.

Mia Yapım’ın daha önceki projeleri şunlar; Avrupa Avrupa, Aşk Yalanı Sever ve Kocamın Ailesi. Mia Yapım’ın şuan yayınlanan bir dizisi yok. Bu yüzden de yaza bomba gibi hazırlanıyor. Kocaman Ailem dizisi haziran ayında Atv ekranlarında yayınlanacak.

Kocaman Ailem dizisi oyuncuları için arayışlar sürüyor. Kocaman Ailem dizisi için ilk oyunu ile anlaşmaya varıldı. Ünlü komedi oyuncusu olan Levent Ülgen Kocaman Ailem dizisinin ilk oyuncusu oldu. Kocaman Ailem dizisi ile ilgili detaylar henüz belli değil. Konumuz güncellenecektir. Kocaman Ailem dizisi bilgileri konusu oyuncuları bu sayfada sizlerle olacak.

Kocaman Ailem dizisi ilk oyuncusu olan Levent Ülgen kimdir bilgilerini paylaşalım; 8 Ağustos 1962 Ankara’da doğan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur Levent Ülgen daha önce Yılan Hikayesi, Bizim Evin Halleri, En Son Babalar Duyar, Akasya Durağı, Bizim Okul, Salih Kuşu, Roman Havası ve  Aşk ve Gurur, Kiralık Aşk dizilerinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2018