Kocaman Ailem Dizisi Hakkında Bilgiler Oyuncuları Konusu Özeti

Kocaman Ailem Dizisi Hakkında Bilgiler Oyuncuları Konusu Özeti… Yaz sezonu dizileri için hazırlıklar tamamlanıyor. Kocaman Ailem dizisi de yaz sezonu için hazırlanan dizilerden birisi. Mia Yapım’ın projesi olan Kocaman Ailem yaz sezonunda seyircisi ile buluşacak.

Mia Yapım’ın daha önceki projeleri şunlar; Avrupa Avrupa, Aşk Yalanı Sever ve Kocamın Ailesi. Mia Yapım’ın şuan yayınlanan bir dizisi yok. Bu yüzden de yaza bomba gibi hazırlanıyor. Kocaman Ailem dizisi haziran ayında Atv ekranlarında yayınlanacak.

Kocaman Ailem dizisi oyuncuları için arayışlar sürüyor. Kocaman Ailem dizisi için ilk oyunu ile anlaşmaya varıldı. Ünlü komedi oyuncusu olan Levent Ülgen Kocaman Ailem dizisinin ilk oyuncusu oldu. Kocaman Ailem dizisi ile ilgili detaylar henüz belli değil. Konumuz güncellenecektir. Kocaman Ailem dizisi bilgileri konusu oyuncuları bu sayfada sizlerle olacak.

Kocaman Ailem Konusu Nedir ne anlatılıyor?;
Pastırma ve Sucuk fabrikaları olan Hulusi geçirdiği bir kaza sonucu ölümle burun buruna gelmiştir. Bu feci olayın başına gelmesi geçmişte işlediği kalp kırıklıklarını tamir edip helallik almak için hatırladığı 3 kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir’i görevlendirir. bu üç kadından 3 çocuğu olduğunu öğrenen Hulusi’nin hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kocaman Ailem dizisi ilk oyuncusu olan Levent Ülgen kimdir bilgilerini paylaşalım; 8 Ağustos 1962 Ankara’da doğan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur Levent Ülgen daha önce Yılan Hikayesi, Bizim Evin Halleri, En Son Babalar Duyar, Akasya Durağı, Bizim Okul, Salih Kuşu, Roman Havası ve  Aşk ve Gurur, Kiralık Aşk dizilerinde rol almıştır.

Çok yakında başlayacak olan Kocaman Ailem dizisinin senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kaleme alıyorlar. Kocaman Ailem dizisinin Yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor. Kocaman ailem dizisinin başrol oyuncuları Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir gibi deneyimli oyunculardan oluşurken daha sonradan dizinin kadrosu iyice güçlenmeye başladı.

Kocaman Ailem dizisi kadrosunda Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay ve Çiğdem Aygün gibi oyuncular da yer alıyor. Kocaman Ailem dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.. Yeni oyuncu ve çekim yerleri hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz sizleri..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.