Kocaman Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor Set Nerede Hangi İl İlçede?

Çok yakında Atv ekranlarında yep yeni bir aile dizisi başlıyor, dizinin adı Kocaman Ailem.. Hakan İnan’ın kamera arkasına geçtiği yapımcılığını Mia Yapımın üstlendiği bu yeni dizi, Banu Akdeniz’in yapımcılığını yaptığı Kocaman Ailem’in çekildiği mekanlar manzaralı yerler hakkında tüm detaylar belli olmaya başladı.

Oldukça güçlü senarist kalemler var Kocaman Ailem dizisinde: Nuray Uslu, Şeyda Delibaşi Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce’nin ortak senaristliğinden çıkan atv ekranlarının yeni dizisi Kocaman Ailem’in çekimlerinin hangi ilde hangi mahallede geçtiği merak edildi. Set oldukça zevkli ve renkli olunca ziyaretçileri de hiç eksik olmuyor Kocaman Ailem dizisinin.

Tam da Ramazan ayının öncesinde tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlayan Kocaman Alem dizisinde başrollerde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı gibi önemli isimlerin yer alırken dizinin hangi mahallede çekildiği Kocaman Ailem dizi mekanları ve set ekibinin nerede hangi mahallede olduğu oldukça merak ediliyor..

Kocaman Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor Set Nerede? Kocaman Ailem’in çekimleri şu sıralarda İstanbul’da meskun mahallerde devam ediyor. Kocaman Ailem fragmanda gördüğünüz ve bloklar halinde site şeklinde villaların olduğu yer pek sıradan aileler için olmasa da hepsi orada kurulmuş olan özel sette çekiliyor..

Ayrıca dizinin İstanbulda sahilde Eminönü balıkçı lokantalarının yakınlarında Fatih camii yakınındaki manzaralık İstanbul boğazı kıyısı ile Fatih Sultan Mehmet köprüsünün hemen alt kısmında boğaz ile köprü manzaralı eşsiz güzellikleri ve doğa harikası mekanları ile izleyenleri mest edecek görünüyor. Hele o boğaz manzarasının olduğu aşağıdaki resim size zaten herşeyi anlatıyor..

Kocaman Ailem elbette sadece belli bir noktada değil fakat henüz tam adreslerini öğrenemediğimiz için sizlerden de bu konuda bilgisi olanlar varsa aşağı yazabilir.. Kocaman Ailem dizisinin İstanbul’da çekimlerin geçtiği semti ve tam adresi öğrenen olursa lütfen bizede bildirip aşağı yorum olarak yazsın, şimdiden teşekkür ederiz yardımcı olan arkadaşlara..

Son olarak dizi yayınlanmaya başladığı 31 Mayıs perşembe gününden itibaren oldukça beğeni topladı. Kocaman Ailem çekim yerleri İstanbul dışında oldukça güzel mekanlarda çekilmesine karar verilen dizinin Ege Bölgesinde çekimleri gerçekleştiriliyor. En güzel mekanlar arasında bulunan Muğla’nın Saburhane mahallesine kurulan Kocaman Ailem setinde çekimler sezon boyunca yaz aylarında da devam edecektir. Şirin bir köy havası yaratılan sette çekimler oldukça keyifli geçerken izleyenlere de güzel bir hava katıyor.. Kocaman Ailem dizisinin çekim seti işte bu mahalle:

Kocaman Ailem dizisi ilk bölümü ile çok beğenildi. Bakalım 2. bölümde neler olacak. İşte Kocaman Ailem dizisinin 2. bölüm fragmanında yaşananlar:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kocaman Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor Set Nerede Hangi İl İlçede? (6 Yorum)

  1. super dizi inşallah devam eder reytingleri bol olsun bu dizisiz kendimi heyal bile etmiyorum final olmasın yeter.

Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018