Kocaman Ailem Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi?

Atv ekranlarında 31 Mayıs perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen dizi Kocaman Ailem uzun süredir tanıtım fragmanları dönüyor ve dizi ekrana gelmek için sabırsızlanıyordu. Peki ilk bölümü izlendi mi beğenildi mi ne kadar izlendi, Reytingleri Nasıl Dizi Tutu mu Devam Eder mi? gibi soruları sizler için cevaplayalım..

Kocaman Ailem Dizisi Reytingleri Nasıl derseniz elbette zor bir günde başladı. Perşembe günleri rekabetin en yüksek olduğu günlerin birisi. Aynı zamanda yaz sezonuna doğru tüm dizilerin izlenme oranları düşüyor. Yani izlenme oranlarının azaldığı bir dönemde dizinin başlaması elbette olumsuz bir durum çünkü insanlar artık dizileri bile bırakıyor eskiden beri izlenenleri bile..

Ayrıca son haftalarda ülkemizdeki en önemli gündem maddesini seçimler oluşturuyor. Başkanlık seçimlerine az bir süre kaldığı için Kocaman Ailem Dizisi Reytingleri Nasıl sorusuna elbette olumlu bir cevap vermek çok zor. Ayrıca daha önce perşembe gününde Atv de yayınlanan Kanatsız kuşların erken bitirilmesinden dolayı seyircinin Atv kanalına küskün olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz.

Kocaman Ailem Dizisi Tuttu mu Devam Eder mi? sorusuna ise evet devam edebilir ama çok yüksek reytingleri görmemiz beklememiz münkün değil, ancak ileriki haftalarda tüm diziler yaz sezonuna girdikçe dizinin izlenme oranları artabilir. Kocaman Ailem Dizisi bir aile dizisi, aile sıcaklığını gösterebildiği müddetçe izleyici bulacaktır. Ancak süreçte hem seçimlerin olması hem de ramazan dolayısı ile dizilerin izlenme oranlarındaki düşüklük elbette Kocaman Ailem Dizisini de olumsuz etkileyecektir.

Kocaman Ailem Dizisinin kadrosu oldukça güçlü. Oyuncuları arasında:
Levent Ülgen
Emre Karayel
Aksel Bonfil
Çağla Demir
Özge Özder
Zuhal Yalçın
Cihan Kurtaran
Özlem Türkad
Berkay Tulumbacı
Necmi Yapıcı
Zeynep Gülmez
Gülçin Hatıhan
Çağrı Çıtanak
Buse Arslan Akdeniz
Erman Okay
gibi önemli oyuncular yer alıyor. Kocaman Ailem Dizisinin reytinglerini açıklandıkça sizlere burada yazmaya devam edeceğiz.

Kocaman Ailem Dizisinin tutulup tutulmadığını reytinglerdeki oranlarını ve Ab total durumlarını sonuçlar açıklandıkça sizlerle paylaşacağız. Kocaman Ailem Dizisinin yorumlarını ve görüşlerini sizlerde izleyenler olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Lütfen aşağı Kocaman Ailem Dizisi reytinglerini ve diziyi nasıl bulduğunuzu açıkça yazınız. Teşekkürler..

KOCAMAN AİLEM İLK BÖLÜM ANALİZ

ATV’nin yeni dizisi Kocaman Ailem Total’de 2.78, AB’de 2.81, ABC’de 2.53 reyting alarak beklentinin altında yayın hayatına merhaba dedi.

Dizinin ilk bölüm reytinglerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Reytinglerin yükseleceğini tahmin ediyor musunuz?

Edit: Başlamak için 21 Haziran’ı beklemeliydi. Daha iyi izleyici çeker şansı daha fazla olurdu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2018