Kocaman Ailem Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti Final mi Oldu?

Çok şaşırmadık desek yeridir bu habere. Kocaman Ailem dizisinden sonunda Kötü Haber Geldi! Düşen reytingler, başka dizi yokken taa 15. sıralara gerilemeler, hint dizilerinden bile geri kalmalar derken bir de ne görelim, Kocaman Ailem Dizisi sonunda izleyenlerine kötü bir haber vermek zorunda kaldık..

Atv ekranlarında Perşembe Akşamları yayınlanan ve Yaz Sezonunda Yayında Olan Kocaman Ailesi Dizisi istediği reytinglere bir türlü yaklaşamadı. Dizilerin hiç olmadığı günlerde bile çok kötü reytingler alan 1. Bölümünden Bu Yana bir türlü istediği Oranları yakalayamayan diziden sonunda pes kararı geldi ve dizi erken final yapacağı kesinleşti.

Kocaman Ailem Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti

Kocaman Ailem Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti Final mı Oldu? sorusunu merak eden izleyenlerimiz olacaktır elbette. Zirve Yarışından Çok Uzakta Kalan Kocaman Ailem Dizisi 8. Bölümünde Final Yapacak ve Atv ekranlarına veda edecek. Peki ne oldu da başka diziler de hemen hemen hiç yokken Kocaman Ailemden dizisi izlenmedi?

Kocaman Ailem Erken Final Yapma sebebi nedir?

Kocaman Ailem dizisi ilk haftadan beri reytinglerde bir türlü istediğini elde edemedi. Aşağıda gördüğünüz reyting oranları ile hep gerilerde kalan dizi tutmadı. Kocaman Ailem belkide başrollerdeki heyecan eksikliği veya uyumsuzluğu da olmuş olabilir. Senaryo yetersiz olabilir.. Bir çok nedeni olabilir, peki sizce Kocaman Ailem dizisinin bitme sebebi nedir?

Kocaman Ailem neden bitti var mı yok mu, Kocaman Ailem dizisi niçin yayınlanmıyor neden çıkarıldı erken final oldu gibi meraklı sorularınıza şimdiden cevap vermiş olalım. Dizi 8. bölümüyle 26 temmuz perşembe günü erken final yaparak Atv de son bölümü ile izleyenlerine veda edecek. Sizlerde Kocaman Ailem dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kocaman Ailem Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti Final mi Oldu? (10 Yorum)

 1. Bittiğini duyunca şok oldum çok yazık oldu bugüne kadar ilk defa bir dizinin bittiği için üzülüp yorum yazıyorum tam bir aileye hitap eden konusu kadrosu muhteşem bir diziydi

 2. Gerçekten eğlenceli ve meraklandıran bir diziy di şu sizin Reyting sıralamanız yüzünden biz halk olarak seçme şansımız sorulmuyor yazık oldu bence devam edebilecek bir diziydi

 3. Kimin eli kimin cebinde belli olmasaydi
  Yorumlardaki gibi kari kocayi koca kariyi aldatsaydi
  Dudak dudaga sahneler olsaydi
  Kesinlikle tutardi.
  Bence guzel bir filmdi.
  Artik iyiyi kötüyü ayirt edemez hale gelmişiz

 4. Dizide kadın kocasını aldatmıyor erkek karısını aldatmıyor ondan Reyting düşük olmuş olabilir

 5. Aslında kocaman ailem dizisi çok güzel di, şiddet içeren diziler daha çok tutuluyor,ben insanların dizi kültürünü bir türlü anlamış değilim zaten, yazık çok güzel bir aile dizisi idi…TV 8 alsin orada devam etsin,jet sosyete kanal değiştirdi, artık gülmek istiyoruz…

Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2018