Kocaman Ailem Erken Final mi Yapıyor Neden izlenmedi Reytingler Kötü

Kocaman Ailem Erken Final mi Yapıyor Neden izlenmedi Reytingler Kötü… Kocaman Ailem dizisi Haziran ayı başında Atv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kocaman Ailem dizisi reytinglerine bakarak erken final yapar mı biter mi sorularını cevaplamaya çalışalım.

Kocaman Ailem dizisi yayınlandığı ilk bölüm ile reytinglerde 15. sırada yer buldu. Ancak yayınlandığı gün olan perşembe günü çok iddaalı yapımlar vardı ve sezon boyunca yayınlanan diziler olduğu için seyirci kitlesi onları izledi. Yaz sezonunda ise seyircinin izlediği sezon dizileri sezon finali yaptığı için yeni dizilerin izlenme oranı yükselecektir.

Kocaman Ailem dizisinin senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce yazarken yönetmenliğini Hakan İnan üstleniyor. Kocaman Ailem dizisinin oyuncuları da Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay ve Çiğdem Aygün.

Genç ve başarılı oyunların birarada bulunduğu Kocaman Ailem dizisinin konusu ise şöyle; Hulusi (Levent Ülgen), pastırma sucuk fabrikası sahibidir. Bir kaza geçirir ve ölüm hissini yaşayınca neden bunları yaşadığını düşünür. Geçmişe döner ve vicdan muhasebesi yapar. Geçnmişte kalplerini kırdığı kadınları bulup onlardan af dilemek helallik almak ister.

Hulusi bu kadınları bulmak için sevdiği çalışanı Demir’i (Aksel Bonfil) görevlendirir. Hulusi sadece helalleşip kurtulmayı düşünürken o üç kadından üç çocuğu olduğunu öğrenir ve şaşkına döner. Artık Hulusi’nin hayatında hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Hulusi ve onun kocaman ailesinin hikayesini konu edinen dizinin yayınlandığı ilk bölümün reytingleri çok düşüktü.

İlk reytingi 15. sırada olan Kocaman Ailem ilerleyen bölümler de yükseleceğini düşünüyoruz. Çünkü yaz sezonunda seyirci eğlenceli diziler görmek istiyor. Kocaman Ailem de bu isteği cevaplıyor. Kocaman Ailem dizisi yayınlandığı süre içerisindeki reytingleri sizlerle paylaşacağız.

Sizce Kocaman Ailem dizisi bitmeli mi? Devam mı etmeli? Kocaman Ailem dizisini siz nasıl buluyorsunuz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kocaman Ailem Erken Final mi Yapıyor Neden izlenmedi Reytingler Kötü (6 Yorum)

  1. Bence yeter artık Levent Ülgen dizileri hep aynı sıkıldık artık biraz değişiklik hep aynı yüzler benzer konular

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2018