Kocaman Ailem Neden Yok 14 Haziran Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi?

Bir türlü istediği gibi başlayamadı Kocaman Ailem dizisi. ATV’nin yeni perşembe akşamları yayınlanan dizisi Kocaman Ailem’den izleyicilerine kötü bir haber var bu hafta. Kocaman Ailem Neden Yok 14 Haziran Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? gibi merak edilen soruları soranlar için diziyle ilgili açıklamaları yazmak istiyoruz.

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Kocaman Ailem dizisinin başrollerini Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özge Özder, Çağrı Çıtanak, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Gülçin Hatıhan, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı ve Zuhal Yalçın gibi ünlü oyuncular paylaşıyorlar. Bu aile dizisinin 14 haziran perşembe günü yeni bölümü bekleniyordu ancak dizi bu hafta yayınlanmayacak.

Kocaman Ailem var mı yok mu neden Yok 14 Haziran perşembe olacak mı olmayacak mı diye gelen sorulara hemen yanıt verelim. Kocaman Ailem dizisi bu hafta Ramazan bayramı arefesi nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek, dizinin yeni bölümü yerine önceki bölümlerin kolajı ekrana gelecek.

14 Haziran Kocaman Ailem var mı yok mu, Kocaman Ailem dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor, Kocaman Ailem dizisi ne zaman başlayacak neden ekrana gelmiyor gibi soruların nedeni dizinin bu hafta yayınlanmaması. Kocaman Ailem, yeni bölümüyle 21 Haziran Perşembe 20.00’de ATV’de ekrana gelmeye devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kocaman Ailem Neden Yok 14 Haziran Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018