Kocamın Metresi Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı

Kocamın Metresi Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı... Kocamın Metresi dizisi yaz sezonunda yayınlanmaya hazırlanıyor. Kanald ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin bilgileri netleşmeye başlıyor. Kocamın Metresi dizisi hakkında bilgiler konumuzun devamında…

Kocamın Metresi dizisinin yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Kanald de yayınlanacak olan Kocamın Metresi dizisinde başrolü Emre Kınay oynuyor. Emre Kınay Duru Tiyatro’nun kurucusudur. Tiyaro adını Emre Kınay’ın adından almıştır.

Kocamın Metresi dizisinin senaryosunu da Gül Abus yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı oturuyor. Emre Kınay’ın bu dizisi de rol arkadaşı olacak ilk isimde belirlendi. Emre Kınay’ın bu dizideki eşini canlandıracak olan isim Özge Özberk oldu. Özge Özberk dizisi eş rolünü yani aldatılan kadını canlandıracak.

Kocaman Metresi dizisinde metres rolünü oynayacak Emre Kınay’ın dizideki sevgilisi olacak oyuncu ise henüz belirlenmedi. Kocamın Metresi dizisi diğer oyuncuları için henüz arayışlar devam ediyor. Kocamın Metresi dizisi bilgileri ile konumuzu güncelliyoruz. Kocamın Metresi dizisi yaz sezonunda Kanald ekranlarında yayınlanacak. Kocamın Metresi dizisi sizce tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2018