Kurşun Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Fox Tv’nin yeni dizisi Kurşun (Savcı Marlon Kemal) yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor ? 50 yıl sonra tekrarı çekilen dizinin yeni bölümleri her salı günü ekranlara gelecek. Kaçırdığınız Kurşun Dizisi (Engin Altan Düzyatan – Savcı Marlon Kemal) tekrarı ne zaman diye merak edenler için müjdemizi verelim.

Kurşun Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman

 

Kurşun Dizisi Hangi Kanalda, Yeni Bölüm ve Tekrarı Gün ve Saati?

Kurşun dizisinin başrol oyuncusu Marlon Kemal‘i canlandıran isim Diriliş Ertuğrul‘la izlenme rekorları kıran Engin Altan DÜZYATAN. Fox Tv ekranlarının iddialı kış dizisi olması beklenen KURŞUN için henüz tüm oyuncular hakkında bilgi verilmedi. Fox TV ekranlarında 23 Ekim 2019 saat 20:00‘da ilk gösterimi yapılan Kurşun dizisinde özet bölümler önce yayınlanıyor. Yeni bölüm ise reklamların ardından saat 21:00‘da yayında oluyor.

Kurşun Dizisi Tekrarı Ne Zaman

 

Kurşun Tekrarı İnternette Hergün!

Devir internet devri olunca Engin Altan Düzyatan’ın yeni projesi de teknolojiye ayak uydurdu. Leyla karakterini oynayan Burçin Terzioğlu ile birlikte rol aldıkları projenin tekrarını reklamsız ve kota dostu playerlar ile internet üzerinden takip edebilmeniz mümkün. Yayın akışı takip etmek yerine bırakın teknoloji sayesinde yayın akışı sizi takip etsin.

Kurşuun yeni bölüm ve tekrarı özet ne zaman

 

Marlon Kemalîn hayatının anlatıldığı Kurşun dizisinin ilk bölüm tekrarı 1. bölümün yayınlanmasının hemen ardından ara verilmeden aynı gün akşamında yayınlanacak. Ardından izlenme ratinglerine göre farklı günlerde gündüz ve gece yarısı saatlerine Kurşun’un tekrarını izleyebileceksiniz. Şuan tam bir tarih ve saat veremiyoruz ama sayfamız üzerinden sizlere tekrar bölümleri hakkında yardımcı olacağız. Yeni dizi hakkındaki gelişmeleri “Kurşun” kategorimizden takip edebilirsiniz.

Kod Adı Kurşun tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor geçmiş bölümlerini ve son bölüm tekrarını nereden nasıl izleyebileceğinizi konumuzda açıkladık. Eklenmesini istediğiniz eksik bilgileri bize yorum olarak yazmanız durumunda dizihaberi.tv ailesi olarak hemen tamamlamak için her zaman burada olduğumuz aklınızda olsun. Diriliş Ertuğrul’dan sonra Engin Altan Düzyatan’ın yeni projesi hayırlı olsun diyoruz.

 

Marlon Kemal Nerede Çekiliyor ?

Dizi seti adresi şuan sır gibi saklansa da bizlere gelen tüyolar bulunuyor. Marlon Kemal nerede çekiliyor set adresleri hakkında güncel bilgileri sizin için araştırdık. İstanbul Avrupa yakasının eski bir mahallesi olan Balat ve Aksaray’ın arka sokaklarında kurulan dizi seti için bazı sokakların çekim sırası trafiğe kapatılması gerektiği işleri zorlaştıracak. Stüdyo ağırlıklı çekim ortamına müsait olan dizi senaryosu hakkında haberleri sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Savcı Marlon Kemal Hyatı Dizisi Nerede Çekiliyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2019