Komşular Beliz Kimdir? (Derin İnce) Komşular Dizisinde Beliz Rolünde

Çok yakında Fox tv ekranlarında başlayacak olan Komşular dizisi güçlü kadrosu ile Adını Sen koy dizisine rakip olmaya geliyor. Yeni dizilerden birisi olan ve günlük olarak ekrana gelecek olan Komşular dizisi Beliz Kimdir? Komşular Dizisinde Beliz Rolünde karakterinde oynayacak olan kızın adı nedir diye merak edenler var. Komşular dizisi Belizin gerçek adı soyadı Derin İnce’dir.

Derin İnce Komşular Dizisinde Beliz Rolünde karşımıza çıktı. Peki Beliz kimdir necidir ilk defa mı bir dizide oynuyor kısa bilgilerini sizlere sunmak istiyoruz. 2 Ağustos 1998 yılında İzmir ilimizde doğan Demir İnce Bahçe şehir Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği bölümünde okumuştur. üniversite yıllarında aldığı eğitim ile oyuncu olmayı tercih etmiştir.

Komşular Dizisinde Beliz karakterini oynayacak olan Derin İnce Yağmurlarda Yıkansam adlı sinema filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Farklı reklam filmlerinin ardından ilk dizisi olacak olan Komşular dizisinde yardımcı rolde oynayacak. Derin İnce Komşular dizisi Beliz karakterini umarız başarıyla oynar ve geleceği adına güzel kapıları şimdiden aralar. Komşular Beliz rolü Derin İncenin instagram adresini vermek istiyoruz sizlere:

Komşular Beliz karakteri Derin İnce İnstagram adresi: https://www.instagram.com/derininceeee/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017