Komşular Buse Kimdir? Komşular Dizisindeki Buse Bilgileri Resimleri

Fox tv ekranlarında 30 Ekim pazartesi günü başlayan günlük dizi Komşular dizisinde Buse karakteri kimdir gerçek adı ve soyadı nedir bilgileri biyografisi hakkında detayları dizihaberi.tv olarak sizlere aktaracağız. Buse Komşular dizisindeki rolü ile ön plana çıkan oyunculardan birisidir. İşte Komşular Dizisindeki Buse Bilgileri Resimleri sizler için özenle hazırlandı..

Komşular dizisinde Buse karakterini oynayan oyuncu Merve Güran isimli güzel kızdır. Daha önce farklı projelerde gördüğümüz Merve Güran son dizisi Komşularda Buse rolünde oynayacak. Dizinin son çıkan 4. tanıtım fragmanında yer alan ve Ali Oğuz Şenol ile aynı karede buluşan Merve Güranın canlandırdığı Buse rolü ile Engin rolü sevgili olacaklar ilerde.

Elbette Komşular dizisinde Engin ile Buse ne zaman sevgili olurlar bilemiyoruz ama görünen o ki araba tamircisinde çalışan Engin ile Busenin diziye renk katan diyalogları damga vuracak gibi. Ali Oğuz Şenol daha önce Adını Sen Koy dizisinde idi. Şimdi Komşular dizisinde Engin rolü ile oynuyor ve bir araba tamircisinde çalışıyor. Buse ile karşılaşıp çay içermisin buse diye soruyor ama aldığı cevabı diziyi izleyince göreceğiz.

Komşular dizisi Buse Kimdir? Komşular dizisi Buse hangi okulda okuyor Komşular dizisi Buse instagram twitter adresi Komşular dizisi Buse resimleri gibi merak edilen bilgileri ve paylaşımları ileriki günlerde sitemizden yapacağız. Şimdilik bu kadar güncellemeler devam edecektir.

Komşular dizisi Busenin sevgilisi olacak olan Engin Ali Oğuz Şenol:

Komşular dizisi Busenin oynadığı fragmandaki videoyu izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=XatId4f3tF4

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Komşular Buse Kimdir? Komşular Dizisindeki Buse Bilgileri Resimleri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017