Komşular Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti ve Videosu Fragmanı 20-21 Kasım

Merak ettiğiniz Komşular Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti ve Videosu Fragmanı 20-21 Kasım konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Sevilerek izlenen Komşular dizisi beklenmedik gelişmeleri ile her gün kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bir haftaya geçerken bakalım neler olacak Komşular dizisinde. Komşular Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti ve Videosu Fragmanı 20-21 Kasım pazartesi ve salı günü kaldığı yerden devam edecek.

Demir karakoldan sonra neler yapacak nasıl gelişmeler yaşanacak. Tunç ise karakolda Demirle birlikte nasıl bir destek çıkacak. 20-21 kasım Komşular Dizisi 11.-12. Bölüm Özetinde Yavuz gelişmelere çok sinirlenir. Suzan ise Önder’i kendinden daha fazla soğutmamak ve uzaklaştırmamak için daha dikkatli olmaya çalışır ve buna göre hareket edecektir. Simge ise yapacağının en iyisini yapar, Beliz ve Ersin’i hiç beklemedikleri bir anda zekice bir planla buluşturur.

Komşular Dizisi 11.-12. Bölüm Özetinde diğer gelişmeleri sizlere yazmaya devam edeceğiz. Dizimiz 3. haftasına başlıyor. 20 Kasımda başlayacak olan 3. haftanın tanıtım fragmanını aşağı ekledik izlemeniz için.. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2017

Dizi Haberleri