Komşular Dizisi 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı 7 Kasım Salı (Fox Tv)

Star tv de ekrana gelen Adını Sen Koy dizisine rakip olarak gösterilen ve 6 kasım pazartesi günü başlayacak olan Komşular Dizisinin 2. bölüm özeti 7 kasım salı günü kaldığı yerden devam edecek fox tv ekranlarında.. Komşular Dizisi 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı 7 Kasım Salı günü bakalım nasıl olacak yeteri kadar izlenecek mi hem reyting rakamlarını hemde Adını Sen Koy ile Komşular dizisi karşılaştırmasını yapacağız sizler için..

Komşular Dizisi 2. Bölümde neler olacak? Kısaca özetine bakalım, İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde çekilen dizi sıcak bir atmosferde, Karanfil Yokuşu’nda çekilmektedir.. Muhitin oldukça zengin bir işadamı olan Haldun, mahalleye oldukça güzel yeni bir otel yaptırmıştır. İşadamı Haldun Annesinin ölümünden kızı Denizi yanına almıştır. Deniz mahallede bulunan lisesinde edebiyat öğretmenidir.

Diğer bir karakter de Demir: Ankara’da başına gelen olumsuzluklar sonucunda üniversiteyi yarım bırakan Demir, burada yeni bir hayata tutunma amacındadır ve iş hayatına koyulur. Karısı Seza’nın yeni açılan otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı’yla karşılaşır. Yani aşk sarmallarının birbiri ile içli dışlı halini anlatan Komşular Dizisi 2. Bölümde Mahallede günlük hayat koşturmacası devam etmektedir.

Komşular Dizisi, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun’un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştireceği bir hikayeyi anlatmaktadır. Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek’e, Mehmet Uslu, Zafer Esen Demircan, Kaan Yalçın, Kevork Türker ve Serap Önder gibi  gibi oyuncuların oynadığı dizi sizlerin beğenisine sunuldu. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle Komşular Dizisi 2. Bölüm özeti tüyoları ve fragmanı hakkında aşağıya görüşlerinizi yazınız. Şimdiden teşekkürler.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017