Komşular Dizisi Tuttu mu İzlendi mi Reytingleri Nasıl Erken Final Yapar mı?

Komşular Dizisi Tuttu mu İzlendi mi Reytingleri Nasıl Erken Final Yapar mı? Hakkında detaylı bilgiler:

Fox tv ekranlarında 6 kasım pazartesi günü başlayan günlük dizi Komşular ilk bölümleri ile ekrana gelmesinin ardından acaba izlendi mi kaç reyting aldı ne kadar izleyen oldu dizi tuttu mu gibi meraklı sorular izleyenler tarafından sıkça sorulmaya ve google de aratılmaya başlandı. Bu yeni günlük dizi hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istedik bizde..

Komşular Dizisi Tuttu mu İzlendi mi Reytingleri Nasıl Erken Final Yapar mı?. Öncelikle dizinin başlamasıyla birlikte aynı saatte ekrana gelen Adını Sen Koy dizisinden ziyaretçi alacak mı yoksa çok merak edilmeyip kısa sürede dizi bitiyor mu Komşular dizisi tutmadı erken final mi olacak gibi konular akla gelmeye başladı.

Komşular dizisi saat olarak haber kuşağı öncesinde aslında izlenebilecek tutulabilecek bir saatte ekrana geliyor. Özellikle Adını Sen Koy dizisinin yavaş ilerlediğinden şikayetçi olanlar veya diziyi artık izlemeyenlerin tercihi olabilir. Ancak reyting kazanmak ve bakılabilir bir dizi ortaya çıkarmak da kolay bir iş değil diye düşünüyorum.

Gelelim dizi içeriğine; Doğrusu daha kaliteli bir dizi bekliyordum, ancak günlük dizi bu kadar özensiz olmaz diye daha fazla dayanamayıp kanalı değiştirmek zorunda kaldım. Eğer benim gibi düşünenlerin sayısı fazlayla büyük ihtimal dizi kısa süre sonra final erken final haberleri ile gelecek. Fox tv daha önce bir kaç deneme yapmıştı ama aynı hatalar aynı özentisizlik devam ediyor.

Bunu Görmelisin!  Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 3. Sezon Devam mı Edecek?

Kısacası Komşular dizisine dair çok bir beklentim kalmadı, dizinin iyi seviyelerde reyting kazanabilmesi bence hayalden öteye geçemeyecek. Ve böyle devam ettiği müddetce ellerinde olan stok bölümler bitince erken final haberlerini sizlere duyuruyor olacağız. Sizce bu dizi devam eder mi izlenir mi?

Fox tv Komşular Dizisi Tuttu mu İzlendi mi Reytingleri Nasıl? sorusuna yanıtı yarın reytingler açıklandığında buraya detayları ile ekleyerek vereceğiz.

İşte ilk bölümde Komşular dizisi ne kadar izlendi Komşular dizisi reyting sonuçlarında pek iyi başlamadı. İlk bölümünde Totalde 1.43 reyting alarak 43. oldu. Böyle giderse dizinin erken final yapması kaçınılmaz olur… İşte İlk bölümün reytingleri:

Komşular dizisinin reytingleri düşük, hatta düşük demeyelim çok düşük. Başladığı günden beri aldığı reytingleri sizlere sunacak olursak dizinin daha da kötüye doğru gittiğini göreceksiniz. Böyle devam ederse bir kaç hafta sonra dizinin stok bölümleri bittikten sonra Komşular dizisi varmı yokmu neden bitti erken final yaptı gibi haberleri almaya başlayabilirsiniz.. İşte Komşular dizisinin reytinglerinde son 2 haftanın oranları ve sıralaması:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Komşular Dizisi Tuttu mu İzlendi mi Reytingleri Nasıl Erken Final Yapar mı? (13 Yorum)

  1. nasıl iş bu ya ben bu dizi yüzünden adını sen koy izlemeyi bıraktım iyice saçmaladılar diye bu dizinin başladığını gördüm tamam dedim çok güzel eski komşulugumuzdaki gibi dedim komşuluk nedir belki izlerlerdi şimdi selam bile veren yok ayrıca oyuncular çok kaliteliydiler bence başlasın tekrar umarım fox tv kaile alır

  2. Lise müsameresi ile gerçek kesit arasında bir yerde oyunculuklar. Bi de seyrederken üstüne bayık bir keman melodisi dinlemek…

  3. Oyunculuklar çooooooook kötü konu hiiiç cezbedici değil içim şişti izlerken tüm beceriksiz oyuncuları toplamışlar kesinlikle tutmaz bu dizi. Sadece zaman kaybı.

  4. foooks tivi malesef siz unutma beniden sonra şanşınızı kaybetiniz foksu izleyen ne olsun fokş tivi artık yoksun bizler için

  5. anomine katılıyorum bende unutma beniden sonra foksu izlemiyorum zaten unutma beni biti gün foksun hiç bir dizi tutmaz oldu

Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2017