Kör Nokta Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Kanalı Özeti

Kör Nokta Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Kanalı Özeti.. Türkiye de diziler artık sadece televizyon ekranlarında yayınlanmıyor internet üzerinden dizi film izleme platformlarında yayınlanıyor. Böyle diziler de seyirciler özellikle de üniversiteliler tarafından çok beğeniliyor.

Netflix bu alanda çok başarılı. İnternet üzerinden yayınlanan diziler seyirciler tarafından da çok seviliyor. Özellikle en son Netflix platformunda yayınlanan Hakan Muhafız dizisinin iki sezonu o kadar çok izlendi ki dizi için 2 sezon daha anlaşma yapıldı. 03 Medya en çok beğenilen dizilere imza atıyor her zaman. O3 Medya İstanbullu Gelin dizisinin de yapımcısı. İstanbullu Gelin dizisi mayıs ayında final yapacak. Finalin ardından 03 Medya da yeni diziler için kolları sıvadı. Kör Nokta Dizisi önce netflix sonra yerli kanallardan birinde yayınlanacakmış.

03 Medya yeni bir dizi için çalışmalara başladı. Bu yeni dizinin adı da Kör Nokta. Kör Nokta dizisinin şuan sadece senaristi belli. Masa üstü çalışmaları devam ediyor. Kör Nokta dizisinin senaryosunu Elif Usman yazıyor.  Senaryosu yazılan dizinin oyuncu seçimleri başlayacak yakında. Kör Nokta dizisinin ismi şimdilik kesin. Kör Nokta dizisi için kanal ile anlaşılmadı.

Kör Nokta dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil. Yönetmeni, oyuncuları yayın günü belli değil Kör Nokta dizisinin. 03 Medya yapımcılığında yayınlanan Kör Nokta dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Kör Nokta dizisi Netflix platformlarında yayınlanacak ve artık internet dizileri daha çok izlenir oldu. Kimse artık hafta hafta yeni bölüm beklemiyor. İnternetten bir oturuşta tüm sezonu izleyip bitirmek istiyor. Hakan Muhafız dizisi o şekilde oldu ve özellikle üniversite gençleri tarafından da sevilerek izlendi. O yüzden dizi sektörü de bu yöne doğru kaymaya başlıyor.

Kör Nokta Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Kanalı Özeti ve fragmanı çıktığında daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca Kör Nokta Dizisi haberlerini oyuncu kadrosunun nasıl şekillendiğini ve Kör Nokta Dizisi hakkındaki tüm gelişmeleri buradan sizlere sunacağız. Kör Nokta Dizisi nerede çekiliyor hangi il veya ilçede diye merak edenlere de Kör Noktanın çekim yerlerini resimlerle yazacağız.

Kör Nokta dizisi 03 Medya sponsorluğunda ve Elif Usman senaristliğinde yayınlanacak. Kör Nokta Dizisinde çalan şarkıları müzikleri de buradan sizlere aktaracağız. Siz internet dizisinde hangi oyuncuları görmek istersiniz? Hangi oyuncular ile dizi daha renkli hale gelir ve izlenebilirliği artar. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2019