Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 1. Bölüm Özeti Tüyoları (Neler Olacak)

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi başlıyor. Hint dizisi deyince akla kanal 7 tv kanalı ve dizibilgi.tv internet sitesi gelir. Kördüğüm dizisi Zor Sevda dizisinin erken final yapması üzerine kanal 7 tarafından lanse edilen yeni Hint dizisinin adıdır. Dizinin orjinal adı Uttarandır ve hindistanda 7 yıl boyunca devam etmiştir. (2008-2015)

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 1. Bölüm Özeti Tüyoları (Neler Olacak) diye açtığımız bu konunun amacı sizlere dizimiz hakkında bilgiler vermek ve özeti ile tüyolarını sizlere aktarmaktır. Eğer dizi oyuncuları hakkında bilgi arıyor iseniz daha önce diziyi tanıtma amacıyla açtığımız Kördüğüm Dizisi Uttaran Oyuncuları konumuza göz atın lütfen..

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 1. Bölüm Özetinde neler olacak? Kördüğüm (Uttaran) aslında birbiri ile hiç alakası olmayan iki güzel kızın yollarının birleşmesi tanışmaları sonrasında başlar herşey. Çok farklı geçmişe sahip iki arkadaş’ın hikayesini anlatan Kördüğüm Dizisi 1. Bölüm Özeti oldukça etkileyici başlıyor.

Biri zengin biri de çok fakir iki aile var. Zengin aile Divya ve Bay Tokur çiftinin kızı Tapasya lüx ve güzel bir hayat içindedir. Diğeri ise fakir ve eşini kaybetmiş Damini’nin kızı İçça. Bu iki genç ve güzel kız çok farklı yapıları olmalarına rağmen aynı evde çok iyi anlaşmaya başlarlar.

Farklı hayat statülerinde yaşayan bu iki genç kız iyi birer arkadaş olurlar. Bu arkadaşlıklarının başlangıcı Damini’nin hizmetçi olarak Divya ve Bay Tokur çiftinin malikanesinde işe başlamasıyla olur. Zıt geçmişe sahip iki arkadaşın hikayelerinin anlatıldığı Kördüğüm (Uttaran) dizihaberi.tv sitesinde düzenli olarak izleyici ile buluşacak.

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 1. Bölüm Özeti Tüyoları oyuncuları kim hangi rolde hepsi dizihaberi.tv de sizlerle olacak. İşte ilk bölüm fragmanı detaylı olarak incelemeniz için sizlere sunuyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017