Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 8.Bölüm Tüyoları Özeti Fragmanı 14 Ağustos Pazartesi

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 8.Bölüm Tüyoları Özeti Fragmanı: Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile oldukça meraklı gözlerle takip edilen yeni dizi Kördüğümde Tapasya ve İşçanın başından neler geçecek neler yaşanacak tüyoları kısa özeti ve fragmanı ile dizihaberi.tv de sizler için kısa özet ve videolar hazırlandı.

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 8.Bölüm Tüyoları Özeti Fragmanı 14 Ağustos Pazartesi günü yaşanacak tüm gelişmeleri ve olayları kısa bir özet ve geleceğe dair tüyolar ile vermeye çalışacağız. Lali evi karıştırmak için odaları tarumar ederken bunu gören İşça adeta ona bir insanlık dersi verecek Kördüğüm 8. bölümde.. İşçanın bu suçüstü yapmasından çekinen ve na kızan Lali onu itekler ve işça düşerek kolunu kanatır.

İşça annesine Lalinin yaptıklarını anlatıp onu şikayet etmesi üzerine Nani hemen savunmaya geçer ve Lalinin kendi yanında olduğunu ve İşçanın yalan söylediğini ifade eder ancak ortalık karışmıştır. İşça ile Tapasya Lalinin bu yaptıklarına bir dur demenin zamanı geldi diye birlikte anlaşıp ona tuzak kurarlar ve her defasında onu suçlu duruma düşürürler. Ancak Lalinin bu durumu anlayıp tuzaklarını babannesine anlatması uzun sürmez..

İşça ile Tapasyanın harika oyunculukları ile devam eden Kördüğüm Dizisi (Uttaran) 8.Bölüm Tüyoları Özeti Fragmanı 14 Ağustos Pazartesi günü kanal 7 ekranlarında olacak. İşte Geniş özeti ve fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=3q8Ozdmobj4

YORUMLAR

  1. Merhaba hayırlı cumalar
    Kördüğüm dizisinin yeni bölümleri neden yok admini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.