Kördüğüm Dizisi (Uttaran) Oyuncu Kadrosu Konusu Dizide Kim Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında yeni biten dizi Zor Sevda yerine yeni başlayacak olan Kördüğüm Hint Dizisi orjinal adıyla (Uttaran) Oyuncuları kimler dizide kim hangi rolde karakterde Konusu Özeti ve çıkınca fragmanı burada sizlere ilk olarak sunacağız. Zer Sevda erken final yapınca yerine Kördüğüm isimli diziyi hemen ekrana koydu Kanal 7.

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) Oyuncu Kadrosunda kimler var: Dizimizin başrolünde güzel oyuncu Tina Dutta yer alıyor. Tina Dutta kördüğüm dizisinde İchcha karakterini canlandırıyor. Dizimizin diğer başrolü de güzel oyuncu Rashami Desai. Kördüğümde onun canlandırdığı rol ise Tapasya oldu. Elbette bu güzel kızlara bir de yakışıklı oyuncu gerekirdi. Kördüğüm dizisinde erkek başrol oyuncusu Nandish Singh oldu. Onun karakteri de Veer Singh oldu.

Kördüğüm Dizisi (Uttaran) Konusu: Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz.

Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Kördüğüm (Uttaran) Dizide Kim Kimdir? Dizimizin başrolünde güzel oyuncu Tina Dutta yer alıyor. Tina Dutta kördüğüm dizisinde İchcha karakterini canlandırıyor. Dizimizin diğer başrolü de güzel oyuncu Rashami Desai. Kördüğümde onun canlandırdığı rol ise Tapasya oldu. Elbette bu güzel kızlara bir de yakışıklı oyuncu gerekirdi. Kördüğüm dizisinde erkek başrol oyuncusu Nandish Singh oldu. Onun karakteri de Veer Singh oldu.

YORUMLAR

  1. ichcha adına üzülüyorum

  2. ıchcha adına üzülüyorum

  3. Bu dizi kesin beğenilecek ve ben kesin izleyeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.