Kördüğüm (Uttaran) Ambika Kimdir? (Vividha Kirti) Bilgileri Resimleri

Kanal 7 ekranlarında başlayan ve her kesimden insanın severek takip ettiği Kördüğüm (Uttaran) dizisinde Ambika rolünü oynayan kız Kimdir? (Vividha Kirti) Bilgileri Resimleri hakkında tüm bilgileri sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Kanal 7 de ekrana gelecek yeni Kördüğüm dizisinin güzel kızı Ambika kimdir?

Kördüğüm (Uttaran) Ambika Kimdir? (Vividha Kirti): Kördüüm dizisinin izleyeceğimiz en kötü karakterlerinden biri olan ve Akasha duyduğu sevgiyi özlemi içine atmak zorunda kalan Ambika dizimizin diğer karakterlerine adeta dünyayı cehennem edecek. Kötü bir rolde oynayan Ambika karakteri izleyiciden tepkiler alacak zaman zaman..

Ambika karakterine hayat veren Vividha Kirti kimdir: Hindistanda dizi sektöründe oldukça fazla adını duyacağımız isimlerden biridir.. Vividha Kirti 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Hindistanın yeni delhi vilayetinde doğup büyüyen ve ünicersiteyi de burada okuyan ünlü oyuncu bir çok dizide bulunmuştur.

Kördüğüm (Uttaran) Ambika Kimdir? (Vividha Kirti) Bilgileri Resimlerini sizler için instagram adresinden bulup yayınlıyoruz:  Kördüğüm (Uttaran) Ambika Kimdir gerçek adı soyadı sevgilisi: Sevgilisi henüz bulunmayan güzel oyuncunun gerçek adı Vividha Kirti dir..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.