Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 9 Ağustos

Kanal 7 ekranlarının yeni dizilerinden biri olan ve Zor Sevda dizisinin yerine başlayan Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 9 Ağustos çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile oldukça beğeni toplayan ve kanal 7 izleyicisinin gönlünü alan Kördüğüm 3. bölümde neler olacak neler yaşanacak.

Yayınladığı Hint dizileriyle geniş izleyici kitlesine ulaşan Kanal 7’den Zor Sevda dizisinin erken final yapmasının ardından yeni bir dizi duyurulmuştu. Orjinal adı Uttaran olan dizi Kanal 7 tarafından dublajı gerçekleştirilerek Türkiyeye Kördüğüm dizisi olarak lanse edildi.

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 9 Ağustos çarşamba günü saat 16.00 da kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Hindistan’da 2008 – 2015 yılları arasında yayınlandığı dönem oldukça ilgi gören ve fenomen haline gelen orijinal adıyla ‘Uttaran’ dizisi, ülkemizde ‘Kördüğüm’ adıyla ekranlara gelecek. Dizinin 2 önemli karakteri var.

Tapasya ve İçça adlı iki arkadaşın farklı dünyalarını ekrana getirecek dizi 7 Ağustos Pazartesi’den itibaren başladı ve Her Gün 16.00’da Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor. Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı 9 Ağustos çarşamba kaldığı yerden devam edecek.

İşte Kördüğüm dizisi  3. bölüm özeti:

https://www.youtube.com/watch?v=EHJ8L5Nt8uM

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.