Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı 10 Ağustos

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı 10 Ağustos perşembe günü sizlerle olacak. Hint dizilerinin Türkiye’deki merkezi olan Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümden önce özeti ve tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 4. Bölüm Özetinde neler olacak Tapasta ile İççanın başına neler gelecek? Gittikçe bağları kuvvetlenen ikilinin arasında neler yaşanacak izleyip göreceğiz.  Her bölümü ile meraklı gözleri üzerine çekmeye devam eden Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 4. Bölüm Fragmanı 10 Ağustos perşembe günü kanal 7 de olacak.

Bizde sizler için hazırladığımız yeni bölüm özeti ve fragmanını beğenilerinize sunuyor ve Kördüğüm (Uttaran) Dizisi 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı 10 Ağustos perşembe günü yeni bölüm ile kanal 7 de buluşmak üzere aşağıdaki videoyu paylaşıyoruz. İşte 4. bölüm özeti ve kısa tüyolar içeren o video:

https://www.youtube.com/watch?v=X4rF1ieZ6rM

YORUMLAR

  1. Tapuyla babasi dondurma falan yiyolar ya annesi babasi film izliyolar orda calan sarkinin ismini bilen varsa yazsin lutfennn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.