Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De?

Hint dizilerinin Türkiyedeki adresi olan Kanal 7 birbirinden güzel dizileri ekrana getirmeye devam ediyor. Son dizi ise Hindistanda 7 yıl sürmüş olan Uttaran dizisi. Ülkemizde dublaj işleri bitip Kördüğüm olarak ekrana gelmeye başlayan ve gösterildiği sürece 40 bölümü aşan dizi ne zaman bitecek Kördüğüm dizisi bitince yerine ne gelecek merak ediliyor. Sonunda belli oldu: İkimizin Yerine

Kanal 7 televizyonu bir çok hint dizisi yapımcısıyla anlaşmış durumda. Kördüğüm dizisi de bitince yerine başlayacak dizi hazır. Hindistanda yayınlandığı dönemde çok sevilen dizilerden birisi olan Kum Kum Bhayya yani türkçesi Ah Kalbim dizisi Kördüğüm dizisi bitince başlamayı bekliyor. Oda bitince İkimizin Yerine dizisi başlayacak..

Farklı dizi projelerinin de olduğunu belirten Kanal D iç yapımlar müdürü Ayhan Akman Hint dizilerinin hem reyting getirdiğini hemde edepli ahlaklı olduğunu vurguladı. Yayınlanan Hint dizilerinin başrollerini Türkiyeye davet eden Kanal 7 ekibi yeni ekrana gelecek Ah KAlbim dizisinden de davet edecekleri oyuncular olduğunu belirtti.

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra ne başlayacak Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De belli oldu mu gibi sorular çok geliyor. Bizde hemen yeniden yanıt verelim Kördüğüm yerine başlayacak dizi Kum Kum Bhayya adıyla bilinen Ah Kalbim dizisi kanal 7 de 2018-2019 sezonunda yayınlanacak olan yeni hint dizisi olacak. Umarım sorunuza cevap verebildik..

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra Başlayacak olan Ah Kalbim Dizisi hakkında bilgi için TIKLAYIN

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak 

YORUMLAR

 1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. Kordugum dızısını asıgıydım ah kalbımı pek sevmıyorum dogrusu

 2. sorumu cevsplamadınız zira kum kum bahya zaten bir yıldır yayında!

 3. deli divane çıksınnnnnnnnnnnn

 4. kördüğümden sonra deli divane gelsin ne olur çok sevdiğim dizi

 5. Hint dizilerini cok severek izliyoruz yeni dizileri sabirsizlikla bekliyoruz

 6. Lutfen deli divane tekrar gelsin lutfeeeen

 7. KANAL7 ‘den dizi isteği istiyorum dizi “ZİNDAGİ MEHEK” arkadaşlar dizi harika size öneriyorum;-)

 8. Kordugum çok guzel

  1. haklısın gerçekten çok saçma

   1. Aynen gız .selam men İskenderun’den yazirem.KANAL7 Hint dizileri harika

 9. Merak edenler varmı devamı bi daha heycanlı

 10. Hindistanda devam ediyor çünkü 1085 bölüm cekilmiş normaldir 2014 beri dizi hala devam ediyor yani 5 yıldır devam ediyor ve dahası 303 bölüm de dizi tamamen içeriği değisiyor abhin büyük annesi ölüyor ve abhi pragyayı suçluyor ve pragya ağzına geleni söylüyor ve abhi pragyadan ayrılıyor pragya üzüntüden intihar ediyor ve bülbülün kendiğini intihar etiği tepeye gidiyor …

 11. Bikgisizler ah kalbim gece çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.