Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De?

Hint dizilerinin Türkiyedeki adresi olan Kanal 7 birbirinden güzel dizileri ekrana getirmeye devam ediyor. Son dizi ise Hindistanda 7 yıl sürmüş olan Uttaran dizisi. Ülkemizde dublaj işleri bitip Kördüğüm olarak ekrana gelmeye başlayan ve gösterildiği sürece 40 bölümü aşan dizi ne zaman bitecek Kördüğüm dizisi bitince yerine ne gelecek merak ediliyor.

Kanal 7 televizyonu bir çok hint dizisi yapımcısıyla anlaşmış durumda. Kördüğüm dizisi de bitince yerine başlayacak dizi hazır. Hindistanda yayınlandığı dönemde çok sevilen dizilerden birisi olan Kum Kum Bhayya yani türkçesi Ah Kalbim dizisi Kördüğüm dizisi bitince başlamayı bekliyor.

Farklı dizi projelerinin de olduğunu belirten Kanal D iç yapımlar müdürü Ayhan Akman Hint dizilerinin hem reyting getirdiğini hemde edepli ahlaklı olduğunu vurguladı. Yayınlanan Hint dizilerinin başrollerini Türkiyeye davet eden Kanal 7 ekibi yeni ekrana gelecek Ah KAlbim dizisinden de davet edecekleri oyuncular olduğunu belirtti.

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra ne başlayacak Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De belli oldu mu gibi sorular çok geliyor. Bizde hemen yeniden yanıt verelim Kördüğüm yerine başlayacak dizi Kum Kum Bhayya adıyla bilinen Ah Kalbim dizisi kanal 7 de 2018-2019 sezonunda yayınlanacak olan yeni hint dizisi olacak. Umarım sorunuza cevap verebildik..

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra Başlayacak olan Ah Kalbim Dizisi hakkında bilgi için TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 De? (9 Yorum)

    • Sevgili Murat tabu gibi içinde merhamet ve sevgi kırıntısı bulunmayan, bir çok gaddar insanların var olduğu bir dünyada yaşarken bu tip insanların ölmesini istesekte maalesef iyilere dünyada yer olmayacağı gibi bu insanların çok yaşadığında görülüyoruz. Güzel bir dizi ama maalesef İççanın akibeti belli açıklamak istemiyorum nasılsa izleyince göreceksiniz.
      Siz yine”de kötümser olmayın lütfen daima merhametle kalın…

  1. allahın ya neden deli divane yayınlanmıyor saçma diziler başladı lütfen deli divane tekrar yayınlansın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2017