Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Tapasya Kimdir? Rashmi Desai Hakkında Bilgiler

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayacak Kördüğüm dizisi başrollerinde olan oyunculardan birisi Tapasya. Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Tapasya Kimdir? Tapasya rolündeki Rashmi Desai resimleri Bilgileri sosyal medya hesapları kısacası oyuncumuza ait tüm detayları burada sizlere sunacağız.

Tapasya Kördüğüm (Uttaran) Dizisinde başrolde olan iki oyuncudan biridir. Gerçek adı Rashmi Desai olan Tapasya karakteri oldukça güzel naif bir rolde karşımıza çıkmaktadır. Kördüğüm dizisinde Tapasya rolündeki kız zengin bir ailenin kızını biraz şımarık biraz ukela kızını canlandırmaktadır. Evlerine gelen hizmetçinin kızı olan İchsha (işça) ile oldukça güzel bir arkadaşlığı vardır.

Rashmi Desai (Tapasya) Kimdir: Kördüğüm dizisinde Tapasya rolünü oynayan güzel oyuncu 4 Ağustos 1986 tarihinde Hindistanın Nagaon şehrinde dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Nandish Singh ile evlenmiş ancak 2016 yılında boşanmıştır. Bu ayrılıktan sonra herhangi bir birlikteliği olmamıştır.

Manya Sandhu isimli çocuğu Rashmi Desai ile birlikte yaşamaktadır. Kördüğüm (Uttaran) Dizisinde Tapasya rolündeki Rashmi Desai bir çok dizi ve filmde rol almış Hindistanda oldukça sevilen ve gündemde olan oyunculardan biridir. Sizlerde Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Tapasya kimdir diyorsanız ve Rashmi Desai hakkında verdiğimiz bilgileri ve resimleri beğendiniz ise aşağı yorum olarak yazın lütfen..Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm (Uttaran) Dizisi Tapasya Kimdir? Rashmi Desai Hakkında Bilgiler (16 Yorum)

  1. Tapasya da İchcha da çok güzel kızlar. Veer ile gerçekten çok yakışmışlar keşke boşanmasalarmış bir şey soracağam İchcha gerçek hayatta evli mi?

  2. Good morning evet güzel bir.dizi ve oyuncularda ck iyiler bu sitenizi ilk gördüm ck beyendin hemen kim düşünüyorum bu steyi güzel başarılar dilerim sağlıkla kalın devamını dilerim

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017