Kördüğüm (Uttaran) Ichcha İçça Kimdir? Tina Dutta Bilgileri Resimleri

Yeni bir Hint dizisi daha başlıyor Kanal 7 ekranlarında. Kördüğüm (Uttaran) Ichcha İçça Kimdir? Tina Dutta Bilgileri Resimleri sosyal medya hesapları ve tüm bilgilerini sizlere buradan aktaracağız. Kanal 7 ekranlarının izleyicileri için Zor Sevdanın erken finalinden hemen sonra yeni dizi olarak sunduğu Kördüğüm ( Uttaran)’ın başrol oyuncularından biri olan Ichcha içça rolü çok beğenildi.

İçça yada orjinal sözcüğüyle Ichcha karakteri kimdir? Kördüğüm dizisinin en güzel başrol oyuncularından birinin adıdır. İçça rolünü hayat veren oyuncu ise Tina Duttadır. Ichca karakteri gerçek ismi nedir sorusuna bu yanıtı verelim öncelikle?

Peki kördüğümün bu güzel başrol oyuncusu Ichca kaç yaşında? Ichca evli mi? boyu yaşı kilosu nedir? Ichca sevgilisi var mı? gibi sorularıda sizler için yanıtlamak istedik. Kördüğüm (Uttaran) dizisinde Ichcha İçça karakterine hayat veren oyuncu Tina Dutta, Roshami Desai ile başrolleri paylaşıyor.

Kördüğüm dizisi Tina Dutta (Ichcha) Kimdir: Tina Dutta 28 yaşında ve 21 Kasım 1986’da Hindistanın Kolkata kentinde dünyaya gelmiştir Küçüklüğünden beri dizi ve filmlerde rol almış bir oyuncudur. 5 yaşında çocuk oyuncu olarak çalışmaya başlamıştır. Tina Dutta (Ichcha) çocukken bile aktris olmayı çok istediğini ve bu yüzden dizi sektörüne meylettiğini söylemiş bir ropörtajında. .

Kördüğüm başrolü Tina Dutta (Ichcha) Yay burcudur ve şuanda Mumba şehrinde yaşamaktadır. Tina Dutta evli olduğu için kimseyle başka bir ilişkisi bulunmuyor. Tina Dutta dizilerin arayıp da zor bulacakları mükemmel bir aktördür. Setlerde onun gülümsemesine paha biçilemez ve Hint dizi ve sinema sektöründe bir çok karaktere hayat vermiştir.

YORUMLAR

  1. Çok hüzunlu bakışları var Tinamin

  2. hic kimse benden daha iyi ichchami taniyamaz onun hic sevgilisi olmadigini soyluyorsunuz var benim kanalimin adi ichcha tina fan fan eger bu kanala bakarsaniz orada tinq dattanin hayati hakkindaki videoya girin orada ichchamla ilgili her sey var

  3. Tina evli değil.Hatta geçen röportajında:Eski erkek arkadaşının kendisine şiddet uyguladığını ve adamdan kurtulduğunu söyledi

  4. Seni çok seviyorum Tinacım hem başarili hem güzel muazzan bir oyuncusun başarilarin bol olsun canim benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.