Korkuyorum Baba Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Fragmanı Bilgileri

Çok yakında Fox tv de Korkuyorum Baba isimli yeni bir dizi başlayacak. Başrollerinde yer alması için Özge Özberk ve Barış Falay ile görüşülen, yönetmenliğini daha önce yapım şirketinin diğer dizisi Poyraz Karayel’in yönetmen koltuğunda oturan Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstleneceği dizinin yeni adı “Korkuyorum Baba” oldu. Daha önce Oğlum ismiyle bir fragman yayınlamıştı Fox tv hatırlayanlar olacaktır muhakkak…

Korkuyorum Baba Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Fragmanı Bilgileri.. Yaz sezonundan itibaren ara ara Foxtv de bir fragman dönüyordu. Yağmurlu karanlık bir gece ağaç dibinde oturan bir erkek ve kapıdan biri bakıyor sonra kapatıyordu. Korkuyorum Baba dizisi belki hatırlarsınız. Bu dizinin adı Korkuyorum Baba’ydı. Fox tv bu oğul dizisini iptal etti. Yerine Korkuyorum Baba dizisi başlayacak gibi görünüyor.

Mf Yapım Korkuyorum Baba dizisinin yapımcısı. Mf yapım daha önce de Anne ve Kadın dizilerini yaptı ve başarısını ispatladı. Mf yapım kore dizilerinin tuttuğunu gördü. Daha önceki diziler Nippon Television Network dizileriydi. Korkuyorum Baba dizisi de aynı projenin ürünü. Korkuyorum Baba 2019 yılında ekrana gelecek gibi görünüyor.

Korkuyorum Baba dizisi

Korkuyorum Baba dizisi Japonya’da 60 dakikalık 10 bölüm halinde yayınlandı. Korkuyorum Baba dizisinin hazırlıkları da hala devam ediyor. Oyuncu anlaşmaları yapılıyor. Fox tv de yayınlanması bekleniyor. Net bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Korkuyorum Baba dizisinin oyuncu seçmeleri tamamlandıktan sonra buraya detaylı olarak yazacağız tüm bilgileri.

Korkuyorum Baba dizisi konusu

Anne ve oğlu kış günün de mutlu mesut yaşamaktadır. Annesi oğlunu okula götürmektedir. Anne oğlunun elini bırakır ve o dalgınlıkta oğlu ortadan kaybolur. Anne ne yaparsa yapsın oğlunu bulamaz. Ta ki 9 yıl aradan sonra karşılaşırlar. Bu nasıl bir karşılaşma olacak. Oğlu o 9 yıl arada neler yaptı? Kim kaçırdı? Gerçekte merakla izleyeceğiniz bir diziye benziyor Korkuyorum Baba. Korkuyorum Baba dizisi Annesi evladı ve babası arasındaki sıradışı bir öyküyü konu ediniyor.

Korkuyorum Baba Dizisinin Fragmanı Özeti Hikayesi

Korkuyorum Baba dizisi fragmanı ve çekimleri henüz başlamadı. Korkuyorum Baba dizisi oyuncuları resimleri ve fragmanı geldiğinde ilk sitemizden takip edebilirsiniz. Sizce Korkuyorum Baba dizisi tutar mı yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017