Kornetto Reklamı Aleyna Tilki Reklam Bu Nasıl Aşk Şarkısı Sözleri

Kornetto Reklamı Aleyna Tilki Reklam Şarkısı Sözleri

2019-2020 Yaz sezonunda Algida firmasının Cornetto dondurması için her yaz bir sanatçı ile reklam anlaşması yaparak hazırladığı dönem şarkısı bu yaz ekranlarda son dönemlerin en genç ve dinamik ismi Aleyna Tilki ile olacak. Mayıs ayında vizyona girecek olan Kornetto Reklamında Aleyna Tilki’nin seslendireceği müzik yakın zamanda sözleri ile beraber herkesin ağzına dolanacağa benziyor.

Cornetto Reklam Müziği Aleyna Tilki den geliyor.

Bu Nasıl Aşk Aleyna Tilki Şarkı Sözleri

Nasılsın Aşkta?” şarkı sözleri ile; Bu nasıl aşk Bu nasıl yaz Bu nasıl bir heyecan Eskidendi kalbim transparan Dipteydim, koyuydum, soğuktum yani ben Isındı kalbim senleyken Kimseye sorma Aşkla alakalı Benden sonra Benden başka Anlatamaz ki her halini o tek bir tip insan sonuçta Bana rağmen kalsan,uçsam kaçsam Benle başla Her şey başka Herkese dinlet Aç sesi full Bu delinin aşkı bambaşka Nasılsın aşkta Gir hadi dünyama Asla korkma Çılgın, romantik, gözükara olsam da Her tadı başka

Geçtiğimiz yıllarda Tarkan, Yalın gibi isimlerle yaz sezonun da ekranlarda olan Cornetto yaz şarkılarına Aleyna Tilki nasıl bir hava katacak merak konusu şarkı çıkar çıkmaz Cornetto şarkısı sözlerini bu sayfada paylaşacağız.

Bu Kış sezonunda LOFT firması ile reklam filmi çeken Aleyna Tilki herkes tarafından çok beğenilmişti, direk teki dansı ve etkileyici oyunculuğunu tv reklamlarında gösteren Aleyna’yı bu yaz da Algida reklamlarında Cornetto Reklamında göreceğiz.

Daha Önce ki yıllar da Yalın, Güliz Ayla, Murat Boz gibi isimler ile yaz sezonunda reklam müziği hazırlayan cornetto bu yaz da genç ve başarılı Aleyna Tilki ile reklam müziği çalışmalarını başladı.

2018 Yazın da Murat Boz ile ekranlar da Geç Olmadan şarkısı ile izlediğimiz güzel reklam filminden önce Kenan Doğulu ve Güliz Ayla dan İlk Öpücük şarkıları olmuştu. Aleyna Tilki 2019 Cornetto Reklam müziği şarkısı sözleri şimdiden merak konusu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2019