Koronavirüsten EYVALLAH ile Korunun !

Diriliş Ertuğrul dizisinin sosyal medya hesabından Koronavirüs karşı korunma önlemi olarak bir türk saygı adeti olan EYVALLAH !!!  paylaşımı yapıldı.

Diriliş Ertuğrul - Eyvallah

Diriliş Ertuğrul’dan Koronavirüs’e KARŞI Çözüm: EYVALLAH !!!

Diriliş Ertuğrul dizisinin sosyal medya hesabında ingilizce olarak “Keep calm and say ‘Eyvallah’. Avoid Coronavirus and stay safe.” (Sakin olun ve ‘Eyvallah’ deyin. Bölyece Coronavirüsten sakının ve güvende kalın.) ve “And the traditional Turkish Greeting ‘Eyvallah’ (Ve geleneksel Türk Selamlaması ‘Eyvallah’) şeklinde paylaşılan video tüm dünyaya koronavirüsün tokalaşma yoluyla çoğalabildiğini ve bunun yerine bir Türk selamlaması olan ‘Eyvallah’ ın kullanılabileceğini anlatıyor.

And the traditional Turkish Greeting Eyvallah

Tokalaşmaya mükemmel bir alternatif olarak sunulan Eyvallah girişiminin destek halinde dünya çapında trend olabileceği video da belirtiliyor. Ardından da eyvallah’ın nasıl yapılacağı anlatılıyor. 😀

İşte EYVALLAH Klibi:

Diriliş Osman gecesinde gelen bu paylaşım sosyal medyada gündem olmayı ve beğeni almayı başardı. Bu girişim için sizin düşünceleriniz nedir? Sizce tutar mı? Koronovirüs’e karşı önlem olarak kullanır mısınız?

EYVALLAH !

YORUMLAR

  1. Artik ahir zaman degil şerir zamanindayiz kotuluk kol geziyor iyilik yok ben hic bir insana guvenmiyorum zira iyi insan kalmadi zaten iyi insanlara enayi veya deli gozuyle bakiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.