Kötü Kız Dizisi Berk Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Yılmaz Kunt)

ARC Yapım’ın 2019-2020 yeni sezonu için hazırladığı dizilerden birisi olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanması için hazırladığı Kötü Kız dizisinin kadrosuna Berk dahil oldu. Kötü Kız Dizisi Berk kimdir Kötü Kız Dizisi Berk hakkında bilinmeyenler ve resimleri ile gerçek adını soyadını burada sizlere detaylarıyla birlikte yazmaya çalışacağız.

Kötü Kız Dizisi Berk kimdirKötü Kız Dizisi Berk karakterini kim canlandırıyor sorusuna cevap vererek başlayalım hemen. Kötü Kız Dizisi Berk rolünü Yılmaz Kunt canlandıracak. Yakışıklı oyuncu Yılmaz Kunt dizide Berk karakterine hayat verecek. Kötü Kız Dizisinde Berk’in kim olduğunu merak edenlere gerçek adını ve soyadını yazarak cevap verdik şimdi detaylara geçelim..

Kötü Kız Dizisi Berk nasıl bir rolde oynayacak karakteri nasıl olacak diye merak edenler için Kötü kız dizisinin detayları belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Oldukça yakışıklı olan Yılmaz Kunt 2015 de tescilli yakışıklı olarak Best Model of Turkey yarışmasında erkekler kategorisinde birinci seçilmiştir.

Kötü Kız Dizisi Berk kimdir Yılmaz KuntKötü Kız Dizisi Berk Rolü Yılmaz Kunt Kimdir?

Yılmaz Kunt 19 Kasım 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yılmaz Kunt aslen Adanalı olmasına rağmen Ankarada doğmuş büyümüştür. Oldukça zengin bir ailede doğan Yılmaz Kunt, Ankara’da Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2015 Best Model of Turkey yarışmasına katılıp birinci olmuştur.

Son dönemde adı yaşadığı hızlı aşklar ile gündeme gelmeye başlayan Yılmaz Kunt son olarak Yasak Elma dizisinde canlandırdığı ‘Zeynep’ karakteriyle tüm Türkiye’nin tanıdığı bir yıldız olan genç oyuncu Sevda Erginci ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmiştir. Sevda Erginci, Nişantaşı’nda sevgilisiyle birlikte el ele paparaziler tarafından görüntülendi. Best Model Of Turkey 2015 birincisi Yılmaz Kunt ile Sevda Erginci,objektiflere takıldı. İşte o görüntü:Yılmaz Kunt ve Sevda Erginci aşk yaşıyor

189 boyunda ve 80 kilo olan Yılmaz Kunt oyunculuğa merak saldı ve ilk olarak Gülümse Yeter dizisinde Sarp Civan rolünde yer aldı. Daha sonra teklifler geldiğini ve gelen dizi projelerini okuduğunu söyleyen Yılmaz Kunt son olarak Kötü kız dizisinde Berk rolünü oynamak üzere ARC Yapım ile anlaşmaya vardı. Kötü Kız Dizisinde Berk Rolünü Yılmaz Kunt ile izleyeceğiz bakalım nasıl bir performans ortaya koyacak..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Keşke kötü rolde olmasaydı ona baş rol yakışırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.