Kötü Kız dizisi Bilgileri Oyuncuları Kanalı Konusu Çekim Yerleri

Kötü Kız dizisi Bilgileri Oyuncuları Kanalı Konusu Çekim Yerleri… Kötü Kız dizisi için hazırlıklar yapılıyor. Haziran ayında yayınlanması planlanan  Kötü Kız dizisi için hazırlıklar yapılıyor. Yetiştirilmeye çalışılıyor. .Kötü Kız dizisinin bilgileri nelerdir? Kötü Kız dizisi nerede çekiliyor? Kötü Kız dizisi oyuncuları konusu Kimdir? Kötü Kız dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Son Dakika Bilgisi: ARC Yapım’ın Kanal D için çekeceği Kötü Kız dizisinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk oldu. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk ilk kez Kötü kız dizisinde birlikte baş rolde oynayacaklar.. Dizinin cast çalışmaları devam ediyor. İlerleyen günlerde tüm oyuncuların belli olması bekleniyor. Kötü Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kötü Kız dizisi yapımcılığını ARC Film üstleniyor. Arc Film son olarak Bozkır dizisinin yapımcılığını yapmıştı. Kötü Kız dizisinin yönetmeni de belli oldu. Kötü Kız dizisi yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Kötü Kız dizisinin senaryosunu da Barış Erdoğan ve İlker Arslan yazıyor. Barış Erdoğan ve İlker Arslan başarılı senaristler. Senaristlerden Barış Erdoğan daha önce Aşkına Eşkıya, Gülbeyaz, Kurşun Yarası, Hayalet, Aşk Oyunu ve Mutlu Ol Yeter dizilerinin senaryolarını yazdı. Diğer senarist olan İlker  Arslan’ın yazdığı dizilerde şunlar; Mihriban, Kurşun Yarası, Yazın Öyküsü ve Tatlı İntikam dizilerini yazdı.

Kötü Kız dizisi senaristlerinin önceki yazdığı diziler başarılı  olmuş ve reytinglerde yüzü güle isimler. Bakalım Kötü Kız dizisinde de başarılı olacaklar mı? Kötü Kız dizisinin yönetmeni olan Serdar Gözelekli ise daha önce Hayat Mucizelere Gebe, Durak, Bizim Hikaye, New York In New York dizi filmlerinin yönetmenliğini yaptı. Kötü Kız dizisi senaristleri ve yönetmeni belli oldu.

Kötü Kız dizisi masa üstü çalışmaları tamamlandı diyebiliriz. Senaryosu yazılan dizi için oyuncu arayışlarına başlandı. Kötü Kız dizisi oyuncuları belli olunca konumuzdan sizlerle paylaşacağız. Kötü Kız dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler, hani kanalda yayınlanacak? Bilgiler netleştikçe konumuzda olacaktır. Kötü Kız dizisi Haziran ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

ARC Film tarafından kod adı Kötü kız olarak duyurulan dizinin adı ilerleyen süreçte değişecektir diye tahmin ediyoruz: Son olarak Bozkır adlı dizinin yapımcılığını üstlenen ARC Film’in yeni dizisi ‘Kötü Kız’ın yönetmeni belli oldu!Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı yeni dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenecek. Haziran ayında ekranlarda olması beklenen dizinin Kanal D’de yayınlanması bekleniyor.
“Kötü Kız” Haziran’da Kanal D’de!

Burcu Özberk Kötü kız dizisinde Çağlar Ertuğrul ile başrolde

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul yeni dizisi Kötü kız oldu

Burcu ÖzberkBurcu Özberk Kötü kız dizisinde çağlar ertuğrul ile başrolde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Mart 2019