Kral Kaybederse Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Yeni sezonda yeni dizilerini gün yüzüne çıkarmaya hazırlanan Q3 medya hazırlıklarına devam ediyor. Bir çok dizi hazırlığını sürdüren yapımcı Kral Kaybederse isimli Dizisiyle ilgili çalışmalara çok yakında başlıyor. Kral Kaybederse dizi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti ve fragmanı hakkında zamanla buradan tüm bilgileri duyuracağız.

2018-2019 yeni sezonda devam etmesini beklediğimiz Kral Kaybederse dizisinde başroller kim olacak yardımcı oyuncular belli oldu mu dizi ne zaman hangi kanalda başlayacak gibi konular henüz netlik kazanmadı. Ancak Q3 medya Kral Kaybederse dizisi için farklı oyuncular ile görüşmelere şimdiden başladı bile.

Kral Kaybederse dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Dizi oyuncuları henüz belli olmadığı için kadro hakkında bilgi veremiyoruz. Ancak kısa süre içinde Kral Kaybederse dizisi oyuncularını ve kısa bilgilerini rolleri sizlere aktaracağız. Kral Kaybederse dizisi kadrosu ve oyuncu karakterlerini bu başlık altında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kral Kaybederse Dizisi Konusu ve Özeti

Kral Kaybederse dizisinin yapımcısı olan Q3 medyada bu konuda her hangi bir bilgi paylaşımı olmasa da dizinin cesaret ve kahramanlık dizisi olacağı ve içinde güzel bir aşk hikayesinin de olacağını tahmin ediyoruz. Kral Kaybederse dizisinin özeti ve konusu geldiğinde sizlere bu sayfada paylaşıyor olacağız. Dizi Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Kral Kaybederse adlı kitabından yola çıkılarak ekranlara uyarlanacak.

Kral Kaybederse Dizisi Haberleri Oyuncuları

Kral Kaybederse Dizi Haberleri

Kral Kaybederse dizisini kim yapacak ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Hikayesi BİR KRALIN ZAMANLA OĞLUNA YENİK DÜŞÜP GÜCÜNÜ KAYBETMESİ olan Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Kral Kaybederse adlı kitabından yola çıkılarak ekranlara uyarlanaca yeni dizi yakında tv de.. Kaderimin Yazıldığı Gün,Tatlı Küçük Yalancılar,Gülizar ve İstanbullu Gelin gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen O3 Medya diziyi yapacak. Ancak henüz Kral Kaybederse yeni sezon dizisi için kanal ve zaman bilgileri veremiyoruz. Çok yakında Kral Kaybederse dizisiyle ilgili tüm detaylar dizihaberi.tv sitemizde..

Bir başkasını anlamak ama gerçekten anlamak, bizi kendimize bir adım daha yaklaştırır; o hep kızdığımız, bir türlü beğenmediğimiz, kıyasıya suçladığımız, çoğu zaman hiç sahiplenmediğimiz, acımadığımız, merhamet etmediğimiz kendimize…

”Kral Kaybederse” dizisi ykında tv de izleyici ile buluşacak..

Kral Kaybederse Kitap yorumları: Okurken çok farklı duygular yaşayıp farklı kişiliklere girdim ama sonunda ağlamaktan kendimi alamadım koca bir hayatı nasıl yaşadığımız neyken ne olabileceğimizi anlatan elindekilerin kıymetinin bilinmesi ,ınsanlari hakir görmenin kotu sonuclandigini anlatan ve bundan ders çıkarılması gereken mükemmel bi kitap elinize yüreğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ederim..

O3 Medya Yapımcılığında Romandan Uyarlanan Kral kaybederse Dizisi çalışması son sürat Devam Ediyor Başrollerini Engin Akyürek, Beren Saat ve Belçim Bilginin Paylaşacağı Dizide ilk Bilgiler Gelmeye Başladı.. Beren Saatin Eşi Yada Sevgilisi Olacak Dizi için Yakışıklı oyuncu Mert Altınışık Dahil Oldu, dizide Beren Saatle ilk senaryoda bilgiye göre Ya Eşi Yada Sevgili Olacaklar… Kral Kaybederse’nin çekimleri Yakında Başlıyor.

Kral Kaybederse Dizisi Haberleri Oyuncuları

Gülseren Budayicioğlu’nun ünlü romanı Kral Kaybederse dizi oluyor. “Avına av olan bir avcı ” sloganıyla öne cikan hikaye Kenan Baran isimli genç, zengin ve kadın düşkünü bir erkeğin hikayesini anlatıyor.
Kanal D’de ekrana gelmesi planlanan dizi için ilk teklif ise Engin Akyürek‘e gitti. Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları kısa zamanda netleşmeye başlayınca buraya ekleyeceğiz hepsini..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kral Kaybederse Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti (3 Yorum)

  1. Ebet kanal Dede olsun bolmasa stsrd olsun lütfen iy şanslar cok sewýorym Beren saat we Engin Arýürek lütfen star we kanal d

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2018