Kral Kaybederse Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi

Kral Kaybederse Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi... Kral Kaybederse dizisi 2019 yılının ilk aylarında yayına başlayacak. O3 Medya’nın yapımcılığında yayınlanacak olan Kral Kaybederse dizisi bilgileri netleşmeye başladı.

O3 Medya çok başarılı yapımlara imzasını atmış bir yapım. Kral Kaybederse dizisinin de başarılı olacağını umuyoruz. Kral Kaybederse dizisi daha önce İstanbullu Gelin ve Vatanım Sensin dizilerinin yapımcılığını üstlendi. Kral Kaybederse dizisi oyuncu seçmeleri çok uzun sürdü.

Kral Kaybederse dizisi başrol oyuncuları netleşti. Kral Kaybederse dizisi için Beren Saat, Engin Akyürek, Belçim Bilgin ve Mert Altınışık ile anlaşıldı. Kral Kaybederse dizisi uzun yıllar sonra Beren Saat, Engin Akyürek’i aynı dizide buluşturuyor. Diğer taraftan Belçim Bilgin ve Mert Altınışık’ta çok başarılı oyuncular.

Kral Kaybederse dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı Kral Kaybederse kitabından esinlenerek senaryosu yazılmış olabilir. Senaryosu ve konusu hakkında açıklama yapılmayan dizi eğer kitaptan uyarlama ise Kral Kaybederse kitabında büyük bir kralın oğluna kaybetmesinin ardından yaşadıkları ve gücünü yitirmesi anlatılıyordu.

Kral Kaybederse dizisi nerede çekiliyor? Kral Kaybederse dizisi ne zaman sete çıkacak? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Kral Kaybederse dizisi oyuncuları Beren Saat, Mert Altınışık, Belçim Bilgin ve Engin Akyürek hakkındaki bilgileri Kral Kaybederse dizisi oyuncuları konumuzda bulabilirsiniz. TIKLAYIN..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kral Kaybederse Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi (5 Yorum)

  1. Ya kralın oğlunu kaybetmesi falan yok çapkın bir adam var ona kral diyorlar adı Kenan kitapta.

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018