Kuaförüm Sensin 22 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu ?

20 puan alarak Kuaförüm Sensin 22 ağustos günün birincisi kim oldu ? İkinci ile arasında sadece 1 puan fark olur iken günün sonuncusu kim oldu. Perşembe günü en yüksek puanı alarak haftanın birincisi olma yolunda ilerleyen yarışmacı kim ve 22 ağustos konsetpi neydi ?

Kuaförüm Sensin 22 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu

Kuaförüm Sensin 22 Ağustos Konsepti Neydi ?

Kuaförlerimiz bu gün çok zorlu bir iş çıkardı. Çünkü konsept ıslak makyaj ve kısa saç modeli idi. Saçları yapılan yarışmacılar kuaförlere kesmesi için izin vermeyince ve ağlayınca onları ikna etmek çok zor oldu. Saçlarını tutup yapılmasına izin vermemelerine rağmen programın sonunda birinci kim oldu?

Kuaförüm Sensin 22 Ağustos Konsepti Neydi

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi 22 Ağustos

Haftanın birincisi olmak için toplanan her puan altın değerindedir. Yaptıkları saçlar ile birbirlerine ithamlarda bulunurken jüri üyelerinin puanlamaları belli oldu. Makyaj ve saç kesimlerine puan veren jüri günün birincisini seçti.

  • Öncü Özlem : 11
  • Hayat Özlem : 13
  • Mustafa Tuna : 19
  • Sıla Mira : 20

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi 22 Ağustos

Öncü’nün saçlarını eşi canlı yayında kesti. Bu kadar kısa beklemiyordum demesine rağmen eşine kızmadı. Ancak yarışma sonunda ben bu saç ile 11 puan alıyorsam bir şey demiyorum dedi. Son günlerde talihsizliklerden kurtulamayan Sıla ve Mira günün birincisi olarak şeytanın bacağını kırmayı başardı. Yarın da iyi iş çıkartabilir ise haftanın birincisi olarak 10 bin TL ödülün sahibi olabilirler.

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi 22 Ağustos

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.