Kuaförüm Sensin Adnan Serter Neden Ağladı 21 Ağustos

Kuaförüm Sensin Adnan Serter neden ağladı 21 ağustos bölümünde neler yaşandı? Fragmanı verilen yeni bölüm hakkında kulislerde gezen bilgileri sizin için konumuzda derledik.

Kuaförüm Sensin Adnan Serter Neden Ağladı 21 Ağustos

Kuaförüm Sesin Adnan Serter Neden Ağladı ?

20 Ağustos günü Mustafa’nın yarışmayı 1 puan ile kazandığının açıklanması ardından Kuaförüm Sensin 21 ağustos fragmanı yayınlandı. Fragmanda ise görülen tek detay jüri üyesi Adnan Serter’in ağlama sahnesi oldu. Göz yaşlarına hakim olamayacak kadar kameralar önünde ağlayan Adnan Bey herkesi meraklandırdı.

Kuaförüm Sesin Adnan Serter Neden Ağladı ?

Kuaförüm Sensin Adnan Serter 21 Ağustos

Fragmandaki ağlama nedeni sosyal medyada bir anda yankı oluşturdu. Merak içerisinde olduğunuz ağlama sahnesini içeren fragmanı konumuzda yayınladık. Kulislerden bilgi sızmayan ağlama sahnesi için sizin görüş ve önerileriniz nedir ? Program dışı bir haber almış olabilir mi? Programda nasıl bir durum altında kalmış olabilir ki göz yaşlarına hakim olamamıştır ?

Kuaförüm Sensin Adnan Serter 21 Ağustos

Kuaförüm Sensin Adnan Serter neden ağladı ? 21 Ağustos fragmanında ağladığını izlediğimiz fragmanı sizin için konumuza ekledik. Düşüncelerinizi bekliyoruz. Kulislerdeki arkadaşlarımızdan gelen detaylar ile sayfamızı anlık olarak güncelleyeceğiz. Adnan Serter kimdir konumuzdan jüri üyesi hakkında daha fazla bilgi okuyabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Adnan Serter neden

YORUMLAR

  1. Adnan serter sizi çok ama çok sewerek izleýorus we harika ýorumlaryňyzyda dogry buluýorus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.