Kuaförüm Sensin Berk Eren ve Merve Karan Kimdir ?

26 Ağustos günü yarışmaya katılan Kuaförüm Sensin Berk Eren ve Merve Karan kimdir ? Yarışmanın yeni kuaförü Berk Eren kimdir ve makyöz Merve Karan kim ? Nerede çalışıyorlar kendileri ile nasıl iletişim kurabilirsiniz? Hepsi konumuzun detaylarında.

Kuaförüm Sensin Berk Eren ve Merve Karan Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Berk Eren Kimdir ?

İstanbul’da yaşayan Berk Eren kimdir nereli kaç yaşında ve nerede çalışıyor ? Stüdyoya iddialı giriş yapan yeni kuaför geçen hafta elenen Öncü’nün yerine geldi. 21 Yaşında ve 18 yaşından beri profesyonel kuaför olan Berk doğuştan star olduğunu kuaförlük onun hücrelerinde olduğunu söylüyor. Yarışma programına katılmasındaki amacı ise haftalık ödül değil. Tanınan ünlü bir kuaför olduğunu herkese kanıtlamak göstermek ve ünlü olmak tek hedefi. Yapacağı tüm saç modelleri ile tam puan alacağını iddia ediyor. Makyözü ise Merve Karan oldu.

Kuaförüm Sensin Berk Eren Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Merve Karan Kimdir ? Makyöz

İddialı yarışmacı Berk Eren’in saçlarını tamamladığı kadına makyaj yapacak. Merve Karan kimdir nerede çalışıyor yarışmacıyı yakından tanıyalım. Makyaj alanında çalışmaya üç yıl önce başlamış. Başlama sebebi ise makyaj yapmayı bilmiyorlar düşüncesi olmuş. Gerçek makyaj nasıl yapılır herkese göstermek için üç yıl önce adım attığım bu yolda hızla ilerliyorum. Şuanda da Kuaförüm Sensin diğer yarışmacılarına nasıl makyaj yapılır bunu göstermeye geldim diyerek iddiasını ortaya koydu.

Kuaförüm Sensin Merve Karan Kimdir ? Makyöz

Kuaförüm Sensin Merve Karan ve Berk Eren kimdir kaç yaşında nerede çalışıyorlar ? Stüdyonun yeni ikilisi daha önce tanışmıyorlardı. Bireysel olarak başvurdukları yarışma programının ilk bölümünde yarışmadan ayrılan Öncü Özlem’in yerine yarışmaya katıldılar. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Kuaförüm Sensin Merve Karan ve Berk Eren kimdir

YORUMLAR

  1. Berk abimle merve ablamı çok seviyorum harika iş çıkarıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.