Kuaförüm Sensin Günün Birincisi Kim Oldu 20 Ağustos Puanları

Kuaförüm Sensin günün birincisi kim oldu 20 ağustos puanları ile birlikte konumuzda bulabilirsiniz. Sıla ve Mustafa arasında gergin geçen günün sonunda jüri üyesinin puanları ile 20 puan alan yarışmacı belli oldu.

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi Kim Oldu 20 Ağustos Puanları

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi Kim 20 Ağustos 2019

Kuaförüm Sensin günün birincisi kim olduğunu açıkladı. Ayrı konsept için makyaj ve saç hünerlerini gösteren başarışı kuaförler birbirlerinin modellerine en ağır itamlarda bulundu. Ortamın gergin olduğu bir program izledik. Özellikle Mustafa’ya söylenilen sen benim yaptığım saçı eleştirebilmek için yakın kalitede saç yapabilmen lazım ben sen yokken kuafördüm sözleri olay oldu.

Kuaförüm Sensin Günün Birincisi Kim 20 Ağustos 2019

Yeni yarışmacı olarak kabul edebileceğimiz Sıla Coşar ve makyözü Mira Akkaya’nın bu bölümde hakkının yenildiğini düşünüyoruz. Çıkardıkları tasarım hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten de başarılı değiller miydi ? Yarışmacıların düşük puan vermek için rakiplerini haksız eleştirdiğine şahit olduk.

Kuaförüm Sensin 20 Ağustos Puanları

Bugünün puanları belli oldu. Jüri üyesinin puanları ile bir puan fark ile öne geçen yarışmacı Mustafa ve Tuna oldu.

Mustafa ve Tuna : 20
Öncü ve Özlem : 19
Sıla ve Mira : 10
Hayat ve Özlem: 10

Kuaförüm Sensin 20 Ağustos Puanları

Kuaförüm Sensin 20 Ağustos Kim Kazandı ?

Yarışmayı sadece 1 puan fark ile Mustafa ve Tuna 20 ağustos günü kazandı. Ancak yarışmayı 1 puan ile kaybeden Öncü kaybetmeyi hak etmiyordum. 1 Puan fark ile benim kazanmam gerekiyordu diyerek günün son yorumunu yaptı.

Kuaförüm Sensin 20 Ağustos Kim Kazandı ?

Kuaförüm Sensin 20 ağustos kim kazandı günün birincisi kim oldu puan durumu ve yarışmada olanların özetini yayınladığımız konumuz hakkında düşünce ve eklemek istediklerinizi bize yorumlar kısmından iletmenizi bekliyoruz.

Kuaförüm Sensin 20 ağustos günün birincisi kim

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.