Kuaförüm Sensin Hayat Kimdir ? Bölükbaşı Nerede Çalışıyor

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı kimdir nerede çalışıyor ve deneyimi hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Show Tv’de kuaför yarışmacısı olan deneyimli ismin stüdyosuna siz de gidip imaj yaptırmak ister misiniz? İletişim ve instagram adresini yazımızda bulabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Hayat Kimdir ? Bölükbaşı Nerede Çalışıyor

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı Kimdir ?

32 yaşındaki deneyimli kuaför mesleğinin genlerini taşıdığını ifade ediyor. Hiç kimsenin yanında çalışmadan bağımsız olarak kendisini geliştirdiğini saç konusunda imaj yaratmanın kendi uzmanlığı olduğunu söylüyor. Daha önce saç konusunda ödülleri olduğunu ve eğitimler verdiğini de söyleyen başarılı saç uzmanıdır.

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı Kimdir ?

Hayat Bölükbaşı Kimdir ?

22 yıldır kuaför olan Hayat hanım evli ve 2 çocuk annesidir. Aynı zamanda yapılan makyajları beğenmediği için son 5 yıldır profesyonel anlamda makyaj hizmeti de yapmaktadır. Kuaförüm Sensin programına katıldığı ” herkes konuşur Hayat ve Özlem yapar ” slolganı ile iddiasını ortaya koydu. Boks eldivenleri ile ringe çıkar gibi şampiyon olmaya geldik dediği stüdyoda büyük etki yaratmıştı.

Hayat Bölükbaşı Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Hayat Kimdir ?

Hayat hanım programın en iddialı yarışmacıları arasındadır. Profesyonel anlamda tamamladığı saçları ile görenleri büyülemeyi başarmaktadır. Yardımcısı makyöz Özlem hanım ile sürekli yüksek puan alarak haftanın birincisi olan ikilinin program nedeni ile açık faal stüdyosu yoktur.

Kuaförüm Sensin Hayat Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı İletişim İnstagram

@hayat_hairstyle tagı ile kendisine instagram üzerinden yazabilir iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca özgün saç modelleri hakkında yapılan yorumları okuyabilir siz de eleştirilerde bulunabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı İletişim İnstagram

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı kimdir stüdyosu ve yeri nerede? Kendisi ile nasıl iletişim kurabilirsiniz instagram hesabı ve deneyimleri hakkındaki yazımızı nasıl buldunuz? Hayat Hanım ve yazımız hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuaförüm Sensin Hayat Kimdir ? Bölükbaşı Nerede Çalışıyor (3 Yorum)

  1. Hayat çok üzerine gidiyorlar boşver sen onları kendi işine bak en iyisi sensin başarılar dilerim

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2019