Kuaförüm Sensin Mira Kimdir ? Nerede Çalışıyor

Kuaförüm Sensin Mira kimdir gerçekte nerede çalışıyor iletişimi hakkında bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Makyöz Mira Akkurt kim çalıştığı kuaför nerede kendisi ile nasıl iletişime geçebilirsiniz? Tuna ile arasında aşk var mı?

Kuaförüm Sensin Mira Kimdir ? Nerede Çalışıyor

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt Kimdir ?

Kuaför Sıla Coşar’ın programdaki makyözüdür. Uzun saçları ile Tuna’nın da dikkatini çeken Mira 1995 doğumlu 24 yaşındadır. Yaptığı profesyonel makyajları ile her bölüm rakiplerine fark atmayı başarmaktadır. Özlem Kurt hayranı olan Mira Show Tv’nin yarışmacıları arasında farklı bakış açısı doğurmuştur. Rakipleri arasında sevilmemesinin nedeni başarısıdır. Mustafa ile de iyi geçinmektedir.

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Mira ve Tuna Sevgili mi?

Geçtiğimiz bölümde Mira bileklik hediye ettiği Tuna ile aşk mı yaşıyor? Bu bölüm de de güzelliğine uygun bir hediye ile stüdyoya gelen Tuna masanın altından çıkarttığı pamuk şekeri canlı yayında Mira’ya verdi. Mira Akkurt ile Tuna sevgilimi neden birbirlerine sürekli hediyeler veriyorlar ? Bakışları yayınlanırken sürekli ekranda kalp içerisinde gösterilen ikili arasında ilişki başlayacak mı merak içerisinde takip ediyoruz. Henüz program dışında görüşme yapmayan ikili arasında aşk doğduğunu ancak birbirlerine itiraf etmediklerini düşünüyoruz.

Kuaförüm Sensin Mira ve Tuna Sevgili mi?

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt Nerede Hangi Kuaförde Çalışıyor ?

10 yıldır İstanbul’un önemli mekanlarında makyözlük yapmış Mira Hanım şuan hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin çekimlerine katıldığı için aktif olarak bir yerde çalışmıyor. Her haftanın birincisi 10 bin TL değerindeki büyük ödülü alıyor. Aynı zamanda reklamını yapan güzel makyaj uzmanı Mira Hanım programdan sonra nerede işe başladığını bu konumuzda yazacağız.

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt Nerede Hangi Kuaförde Çalışıyor ?

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt kimdir nerede çalışıyor Tuna ile sevgili mi merak ediliyor. Siz Mira’nın yaptığı makyajlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aldığı puanlar hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Kuaförüm Sensin Mira Akkurt

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.