Kuaförüm Sensin Mira Öncü Niye Tartıştı Stüdyoyu Neden Terk Etti ?

Kuaförüm Sensin Mira ve Öncü niye tartıştı, Mira stüdyoyu neden terk etti ? Show Tv’nin yarışma programı final gününde Mira yarışmayı terk etti. 23 Ağustos 2019 tarihinde Bağırarak yarışmadan ayrılan Mira geri gelecek mi?

Kuaförüm Sensin Mira Öncü Niye Tartıştı Stüdyoyu Neden Terk Etti

Kuaförüm Sensin Mira Öncü Niye Tartıştı ?

İkili arasında çıkan tartışma büyüdür. Öncü elini kaldırarak Mira’nın üzerine yürüdü. Eşinin elini tuttuğu Öncü kendisine gelerek ne yaptığını fark etti ancak sinirlerine hakim olamayarak sözleri ile devam etti. Mira’nın da karşılık verdiği Öncü iyice sinirlenerek güzel yarışmacı Mira Akkurt’un sinirlerini bozdu. Sinirden ağlamaya başlayan Mira’ya ne oldu ikili neden tartıştı? Arasında sıcaklık yaşadığı Tuna bu olaya ne yanıt verdi ?

Kuaförüm Sensin Mira Öncü Niye Tartıştı

Kuaförüm Sensin Mira Stüdyoyu Neden Terk Etti 22 Ağustos

Öncü’nün düşünmeden konuşmaya başlaması ile psikolojisi bozulan Mira ağlamaya başladı. Yeter artık benim daha çok üstüme gelme diye bağırışları stürdyoda yankılandı. Öncü’nün üzerine yürüdüğünü sınırlarını aştığını fark eden Mira daha çok dayanamadı ve ağlayarak stüdyoyu terk etti. Jüri üyesinin sakin olmasını söylediği Öncü için programda bir yaptırım olacak mı diskalifiye edilecek mi? Söylediği sözler ve fiziki hareketleri karşılığında sadece uyarı mı alacak 22 ağustos günü yayınlanacak yeni programda izleyeceğiz.

Kuaförüm Sensin Mira Stüdyoyu Neden Terk Etti 22 Ağustos

Kuaförüm Sensin Mira Öncü neden tartıştı, Mira yarışmayı neden terk etti ? 22 Ağustos özeti programda neler yaşandı hepsini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca haftanın birincisi kim oldu 10 bin TL ödülü kim aldı çekimler tamamlandıktan sonra daha Show Tv’de yarışma bitmeden sizlerle paylaşacağız.

Kuaförüm Sensin Mira Öncü neden tartıştı, Mira yarışmayı neden terk etti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.