Kuaförüm Sensin Model Başvuru Formu? Tüyolar

Show Tv’de yayınlanan Kuaförüm Sensin model başvuru formu doldurmadan önce yazımızdaki tüyoları okumanızı öneriyoruz. Kuaförüm Sensin yarışmasında nasıl model olunur dikkat edilen kriterler nedir?

Kuaförüm Sensin Model Başvuru Formu Tüyolar

Kuaförüm Sensin Nasıl Model Olunur ?

Model olmak için başvuru formunu nasıl doldurmanız gerekiyor ? Öncelikle programın sizden beklentisi nedir bunu göz önüne almanız gerekiyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda 4 yarışmacı için haftalık 4 model alınıyor. 5 Gün boyunca saçları ve makyajı yapılan modellere ayrıca günlük ödeme de yapılıyor. Bunun yanında ayrı ve farklı imajınız emin eller tarafından tartışılarak 5 ayrı gün ücret ödemeden saçınızı yaptırmış ta oluyorsunuz. Bunlar programın size kattıkları peki ya neden model olarak sizi seçmeliler ?

Kuaförüm Sensin Nasıl Model Olunur ?

Kuaförüm Sensin Model Yarışmacısı Nasıl Olunur ?

Öncelikle saçlarınızın bir miktar uzun olması zorundadır. Pazartesi günleri programa yeni dahil olan modellerin ilk geldiklerinde saç tiplerini baz alın. Programın sizden beklediği ise yorum gücü ve oyunculuk yeteneğinizdir. Siz zaten saçınızın kesileceğini kabul ediyorsunuz. Ancak programda hayır kestirmeye izin veremem gibi reyting toplayacak oyunculuk yeteneği siz de var mı? Yarışmada en çok değişenler modeller olduğu için ve tüm odak noktası siz olacağınız için hem çok konuşmayacak hem de programa katacağınız yorum hal ve tavırlar ile de reyting alabilecek olduğunuza model seçimi yapan jüriyi inandırmanız gerekiyor.

Kuaförüm Sensin Model Yarışmacısı Nasıl Olunur ?

Kuaförüm Sensin Model Başvuru Formu

showtv.com.tr/basvuru/kuaforum-sensin linki üzerinden dolduracağınız model başvuru formu için acele etmeden tüm soruları tek tek okuyun. Notlar alarak tüm sorular üzerinde en az iki gün boyunca düşünün. Yazacağınız cevaplara siz jüri olsaydınız nasıl bakardınız gözü ile yorumladıktan sonra formu göndererek başvurunuzu tamamlayın. Kim bilir belki sizi de model olarak konumuzda yazarız.

Kuaförüm Sensin Model Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin model başvuru formu doldurmak model olmanız için yeterli değildir. Yazımızda nasıl model olunur tüyolarını yayınladık. Sizin de eklemek istediğiniz konuları lütfen bize yorumlar kısmından iletiniz.

Kuaförüm Sensin Model Başvurusu

YORUMLAR

  1. Beğenerek izliyorum ama bazı yorumlar saygısızca saygılık yerine imali kelimeler seçilmeli

  2. Tecrübeliyim LC Waikiki ve fox TV’ye çağırıldım küçükken modellik yaptım ..

  3. Merhaba hergun izliyorum model olarak gelmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.